reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Huntingdon i okolic

Dołączył(a)
31 Marzec 2009
Postów
9
Witam wszystkich szukam przyszlych i obecnych mam w okolicach huntingdon :-)przeprowadzilam sie tu nie dawno i nie wiele mam znajomych a nie ukrywam byloby milo czasem wyjsc na spacerek nie tylko z tatusiem :-)pozdrawiam wszystkie mamusie;-)
 
reklama
Witaj ja mieszkam w peterborough wiec raczej na spacerek nie wyjdziemy razem:sorry: ale wiem jak to jest ja mieszkam juz dlugo w peterborough ale pracuje z samymi starymi anglikami i nie mam okazji nikogo poznac(nikogo kto jest dziewczyna z polski mniej wiecej w moim wieku:-p). Powodzenia wiem ze w huntington i okolicach mieszka duzo polek (pracowalam tam pare razy) moze ktoras z nich zaglada na forum!:happy: pozdrawiam
 
hej Weri milo ze chociaz odpisalas bo jak widzisz narazie nikt nie pojawil sie na forum oprocz Ciebie :-) wyglada na to ze wszystkie mamusie z Huntingdon sa juz zaprzyjaznione i wiecej znajomosci im nie potrzeba :tak:Ty chociaz masz prace imasz do kogo buzie otworzyc:-)a ja do oprocz mojej Natalki tyle co do meza po pracy no i oczywiscie zostaje mi komputer chociaz przez skypa ze znajomymi a i tu Maz ma pretensje ze za dlugo spedzam przed nim czasu;-)a Ty ktory to juz miesiac??znasz juz plec??a tak na marginesie jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak wstawiacie suwaczki, pozdrawiam papa
 
hej Weri milo ze chociaz odpisalas bo jak widzisz narazie nikt nie pojawil sie na forum oprocz Ciebie :-) wyglada na to ze wszystkie mamusie z Huntingdon sa juz zaprzyjaznione i wiecej znajomosci im nie potrzeba :tak:Ty chociaz masz prace imasz do kogo buzie otworzyc:-)a ja do oprocz mojej Natalki tyle co do meza po pracy no i oczywiscie zostaje mi komputer chociaz przez skypa ze znajomymi a i tu Maz ma pretensje ze za dlugo spedzam przed nim czasu;-)a Ty ktory to juz miesiac??znasz juz plec??a tak na marginesie jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak wstawiacie suwaczki, pozdrawiam papa
Czesc! Ja jestem w 11 tygodniu nie mam pojecia jaka plec jeszcze czekam na 1 skan. Nie przejmuj sie na pewno poznasz jakies mamusie ;) a ile lat ma twoja coreczka? Moze sa tam jakies spotkania dla matek ? Wiem ze u nas sa to dobra okazja poznac wiele nowych kolezanek. A poki co duzo wychodz moze kogos poznasz np na placu zabaw? Trzymam mam kciuki zeby ktos kto mieszka w huntington sie odezwal!:happy: A jesli chodzi o suwaczki musisz pogrzebac w ustawieniach swojego profilu a wczesniej zalozyc sobie taki suwaczek na jakiejs stronie internetowej wtedy dostaniesz link do kopiowania a nastepnie musisz go wkleic w sygnaturach o ile dobrze pamietam w swoich ustawieniach. Powodzenia!!!
 
Dzieki za te suwaczki :-) zaraz poszperam w tym profilu, moja Natalka skonczyla wczoraj 2 miesiace :-)i rosnie jak na drozdzach, a jak Twoje malenstwo pewnie jeszcze brzuszka nie widac o ile sie nie myle to czeka Cie pierwszy skan w nastepnym tygodniu :-) a czy to Twoje pierwsze malenstwo?? w nastepnym tygodniu wybieram sie na lekcje angielskiego w hunt organizowane dla mam , niekonieczne na same lekcje ale zawsze kogos mozna poznac :-)a teraz zmykam na zakupy trzeba troszke pieniazkow wydac :-)pa pa lece
 
czesc to malenka jeszcze twoja coreczka :) ja juz po skanie dzidzia raczej zdrowa ale w srode mamy kolejny skan tak to nasze pierwsze pierworodne:) pozdrawiam
 
Witam czy dalej jest aktualne poznanie mamy z huntingdon do wspolnych spacerow? mieszkam w Brampton ale to niedaleko Huntingdon i rowniez chetnie poznala bym kogos do wspolnych spacerow..moja corcia ma prawie 2 latka i przydalo by sie zeby miala kogos do zabawy:) pozdrawiam serdecznie ... Ewelina mama malej Martynki:)
 
Witam sorki ze tak pozno odpisuje ale ostatnio nie mialam czasu na kompa moja niunia zaczyna zabkowac :-( wiec chyba rozumiesz, a co do tych spacerkow to jasne milo ze wreszcie sie ktos znalazl bo juz tracilam wiare pozdrawiam Ciebie i coreczke

 
Ostatnia edycja:
czesc Weri jak twoje malenstwo ??jak sie czujesz??znacie juz plec??jesli dobrze mysle to na gwiazdke bedziecie mieli juz maluszka :-)to bedziecie mieli prezent

 
reklama
witam fajnie ze sie odezwalas myslalam ze zrezygnowalas juz tego forum i rozumiem to trudny okres u dzieci moja corcia na szczescie przeszla go bardzo lagodnie w sumie nie wiedzialam nawet kiedy zaczela ząbowac najgorsze tylko byly tylne 5.. wiec mysle ze latwiej bedzie chyba nam skontaktowac sie przez gadu gadu moj nr to 5825133 jak tylko znajdziesz czas napisz pozdrawiam i zycze powodzenia ewelina
 
Do góry