reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Huntingdon i okolic

Rozwiązania
0
Witam wszystkich szukam przyszlych i obecnych mam w okolicach huntingdon :-)przeprowadzilam sie tu nie dawno i nie wiele mam znajomych a nie ukrywam byloby milo czasem wyjsc na spacerek nie tylko z tatusiem :-)pozdrawiam wszystkie mamusie;-)

reklama

weri

Fanka BB :)
Miasto
Lewin Brzeski
Rozwiązania
0
Witaj ja mieszkam w peterborough wiec raczej na spacerek nie wyjdziemy razem:sorry: ale wiem jak to jest ja mieszkam juz dlugo w peterborough ale pracuje z samymi starymi anglikami i nie mam okazji nikogo poznac(nikogo kto jest dziewczyna z polski mniej wiecej w moim wieku:-p). Powodzenia wiem ze w huntington i okolicach mieszka duzo polek (pracowalam tam pare razy) moze ktoras z nich zaglada na forum!:happy: pozdrawiam

Rozwiązania
0
hej Weri milo ze chociaz odpisalas bo jak widzisz narazie nikt nie pojawil sie na forum oprocz Ciebie :-) wyglada na to ze wszystkie mamusie z Huntingdon sa juz zaprzyjaznione i wiecej znajomosci im nie potrzeba :tak:Ty chociaz masz prace imasz do kogo buzie otworzyc:-)a ja do oprocz mojej Natalki tyle co do meza po pracy no i oczywiscie zostaje mi komputer chociaz przez skypa ze znajomymi a i tu Maz ma pretensje ze za dlugo spedzam przed nim czasu;-)a Ty ktory to juz miesiac??znasz juz plec??a tak na marginesie jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak wstawiacie suwaczki, pozdrawiam papa

weri

Miasto
Lewin Brzeski
Rozwiązania
0
hej Weri milo ze chociaz odpisalas bo jak widzisz narazie nikt nie pojawil sie na forum oprocz Ciebie :-) wyglada na to ze wszystkie mamusie z Huntingdon sa juz zaprzyjaznione i wiecej znajomosci im nie potrzeba :tak:Ty chociaz masz prace imasz do kogo buzie otworzyc:-)a ja do oprocz mojej Natalki tyle co do meza po pracy no i oczywiscie zostaje mi komputer chociaz przez skypa ze znajomymi a i tu Maz ma pretensje ze za dlugo spedzam przed nim czasu;-)a Ty ktory to juz miesiac??znasz juz plec??a tak na marginesie jestem tu nowa i nie bardzo wiem jak wstawiacie suwaczki, pozdrawiam papa
Czesc! Ja jestem w 11 tygodniu nie mam pojecia jaka plec jeszcze czekam na 1 skan. Nie przejmuj sie na pewno poznasz jakies mamusie ;) a ile lat ma twoja coreczka? Moze sa tam jakies spotkania dla matek ? Wiem ze u nas sa to dobra okazja poznac wiele nowych kolezanek. A poki co duzo wychodz moze kogos poznasz np na placu zabaw? Trzymam mam kciuki zeby ktos kto mieszka w huntington sie odezwal!:happy: A jesli chodzi o suwaczki musisz pogrzebac w ustawieniach swojego profilu a wczesniej zalozyc sobie taki suwaczek na jakiejs stronie internetowej wtedy dostaniesz link do kopiowania a nastepnie musisz go wkleic w sygnaturach o ile dobrze pamietam w swoich ustawieniach. Powodzenia!!!

Rozwiązania
0
Dzieki za te suwaczki :-) zaraz poszperam w tym profilu, moja Natalka skonczyla wczoraj 2 miesiace :-)i rosnie jak na drozdzach, a jak Twoje malenstwo pewnie jeszcze brzuszka nie widac o ile sie nie myle to czeka Cie pierwszy skan w nastepnym tygodniu :-) a czy to Twoje pierwsze malenstwo?? w nastepnym tygodniu wybieram sie na lekcje angielskiego w hunt organizowane dla mam , niekonieczne na same lekcje ale zawsze kogos mozna poznac :-)a teraz zmykam na zakupy trzeba troszke pieniazkow wydac :-)pa pa lece

weri

Miasto
Lewin Brzeski
Rozwiązania
0
czesc to malenka jeszcze twoja coreczka :) ja juz po skanie dzidzia raczej zdrowa ale w srode mamy kolejny skan tak to nasze pierwsze pierworodne:) pozdrawiam

Rozwiązania
0
Witam czy dalej jest aktualne poznanie mamy z huntingdon do wspolnych spacerow? mieszkam w Brampton ale to niedaleko Huntingdon i rowniez chetnie poznala bym kogos do wspolnych spacerow..moja corcia ma prawie 2 latka i przydalo by sie zeby miala kogos do zabawy:) pozdrawiam serdecznie ... Ewelina mama malej Martynki:)

Rozwiązania
0
Witam sorki ze tak pozno odpisuje ale ostatnio nie mialam czasu na kompa moja niunia zaczyna zabkowac :-( wiec chyba rozumiesz, a co do tych spacerkow to jasne milo ze wreszcie sie ktos znalazl bo juz tracilam wiare pozdrawiam Ciebie i coreczke

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
czesc Weri jak twoje malenstwo ??jak sie czujesz??znacie juz plec??jesli dobrze mysle to na gwiazdke bedziecie mieli juz maluszka :-)to bedziecie mieli prezent

reklama
Rozwiązania
0
witam fajnie ze sie odezwalas myslalam ze zrezygnowalas juz tego forum i rozumiem to trudny okres u dzieci moja corcia na szczescie przeszla go bardzo lagodnie w sumie nie wiedzialam nawet kiedy zaczela ząbowac najgorsze tylko byly tylne 5.. wiec mysle ze latwiej bedzie chyba nam skontaktowac sie przez gadu gadu moj nr to 5825133 jak tylko znajdziesz czas napisz pozdrawiam i zycze powodzenia ewelina

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1199
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4608
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3076
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21194
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12272
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13707
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 80
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 7116
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 16
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 8525
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
Vingaa Lipcowe Mamy 2020r Lipcowe mamy 2020 12574