reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii 2020

KlaudynaA

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2020
Postów
57
Cześć, czy są jeszcze na forum dziewczyny, które spędziły ciąże w Irlandii? Interesuje mnie opinia na temat szpitali w Wexford lub Waterford, czym się kierować podczas wyboru? 🤔
 
reklama
reklama
Chyba jednak pójdę w pon ... To i tak potrwa kilka mcy wiec co mi dadzą te 2 tyg ...
Cześć Asiu i jak wrocilaś do pracy? Mnie dziś też postawiono pod ścianą, skończyło sie ludzkie podejście, a rozpoczela sie biurokracja 😟 mam wrócić do pracy albo przynieść cert od lekarza z konkretnym powodem, czemu nie moge pracować. Moj Gp stwierdził, że mi nie wypisze IB bo ciaza to nie choroba i co z tego ze szaleje 👑 Nie ma to znaczenia dopoki jestem zdrowa...
 
Jejku dziewczyny gdzie Wy pracujecie? Ja już siedzę w domu 3 tydzień, chociaż tęsknię za pracą teraz bym nie poszła.
Klaudia co to za Gp mój by mi dał zwolnienie bez zahąknięcia, a Twój to chyba jest jakiś nieludzki.
 
Hej dziewczyny, juz po wszystkim 😁 Nie było tak strasznie, zrozumiałam 99% z wszystkich rozmów uff. Maleństwo bardzo bryka, pani na scanie śmiała się że jest bardzo busy i pokazywała mi jak sie dotyka po twarzy. Wszystko wyglada ok, badania zrobione, wizyta
 
Fizycznie dobrze, przyznam że się stresowałam jak to teraz bedzie wszystko przebiegało i czy dam radę jezykowo, ale mnie wszyscy chwalili za znajomość słownictwa i komunikatywność :) Kolejek nie było, dosłownie kilka minut czekania, bo oprócz mnie byly dwie inne dziewczyny, każda zajeła miejsce w innej części poczekalni, wiec pogaduszek nie było. Jest strach bo to oczywiste, ale zależy od dnia, myślę ze teraz kazdy sie martwi co to będzie 😕
 
Cześć Asiu i jak wrocilaś do pracy? Mnie dziś też postawiono pod ścianą, skończyło sie ludzkie podejście, a rozpoczela sie biurokracja 😟 mam wrócić do pracy albo przynieść cert od lekarza z konkretnym powodem, czemu nie moge pracować. Moj Gp stwierdził, że mi nie wypisze IB bo ciaza to nie choroba i co z tego ze szaleje 👑 Nie ma to znaczenia dopoki jestem zdrowa...
. Hej hej cieszę się ze z Dzidzia wszystko ok . No tacy tu są lekarze :( Ja wracam od tego pon . Teraz wzięłam jeszcze tydzień . Co tu mówić . Moja gp powiedziała ze jestem młoda , zdrowa a to tylko tyczy osób 70 , 80 + no tak a młodzi jakoś tez chorują i umierają .....szok
 
Dziękuję Asiu :) pochwaliłabym sie fotkami, ale jakość jest tak słaba ze szok 😩 Na monitorze było widać rysy małej buźki, bo się ładnie patrzyło w nasza stronę. Byle przetrwać ten szczyt zachorowań i będzie juz lepiej, trzymajcie sie zdrowo Wszyscy😘
 
reklama
Następnym razem wstawisz :) Nam się Rodzinka powiększyła hehe :) Dziewczyna szła rodzic i nie będzie miała tyle uwagi dla nich . Siostry ksero Zośka i Kryska heh .
03BF8DDE-33D4-4C70-855F-8A60EED5B730.jpeg
 
Do góry