reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii 2020

KlaudynaA

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2020
Postów
57
Cześć, czy są jeszcze na forum dziewczyny, które spędziły ciąże w Irlandii? Interesuje mnie opinia na temat szpitali w Wexford lub Waterford, czym się kierować podczas wyboru? 🤔
 
reklama
reklama
Tak , spakowana i cała wyprawka skompletowana .. więc pozostaje już tylko czekać 😁
Czuje się okropnie , bóle pleców.. mała tak kopie i uciska na narządy że nic tylko narzekam już . A Ty jak się czujesz ? :)
Gratuluję córeczki 😍 I oby Ci ten czas szybko zleciał 😉 Ja w miarę ok, to nasze pierwsze dziecko, więc jak tylko mnie coś zaboli lub zakłuje to molestuje telefonami moją Gp haha Jeszcze nie czuję ruchów, ale jak miałam badania to pielęgniarki się śmiały, że dzidziuś bardzo aktywny i te kopniaki śnią mi się po nocach 🙈 Jeszcze trzy tygodnie i będzie kolejne USG już nie mogę się doczekać 😍
 
Gratuluję córeczki 😍 I oby Ci ten czas szybko zleciał 😉 Ja w miarę ok, to nasze pierwsze dziecko, więc jak tylko mnie coś zaboli lub zakłuje to molestuje telefonami moją Gp haha Jeszcze nie czuję ruchów, ale jak miałam badania to pielęgniarki się śmiały, że dzidziuś bardzo aktywny i te kopniaki śnią mi się po nocach 🙈 Jeszcze trzy tygodnie i będzie kolejne USG już nie mogę się doczekać 😍


Oooo super , to moja druga ciąża , mam już synka . W pierwszej ciąży ruchy poczułam gdzieś w 20 tyg, teraz w 18 ale co kolejna ciąża to szybciej wszystko idzie 😁
A który szpital w końcu wybrałaś?
 
Ja wybrałam Waterford 😉 a jak wygląda sprawa porodu w Killkeny teraz? Możesz kogoś zabrać ze sobą? Ja jeszcze nie zaczęłam kupować, czekamy do połówkowego i wtedy zacznę kompletować wyprawkę 😁 możesz polecić mi jakieś sklepy? 😇
 
Ja wybrałam Waterford 😉 a jak wygląda sprawa porodu w Killkeny teraz? Możesz kogoś zabrać ze sobą? Ja jeszcze nie zaczęłam kupować, czekamy do połówkowego i wtedy zacznę kompletować wyprawkę 😁 możesz polecić mi jakieś sklepy? 😇

W Kilkenny na szczęście nie było zakazu rodzenia z partnerem . Więc będzie mógł przy mnie być , dzięki Bogu . Gorzej później z wizytą bo chyba nadal nie będzie można .

Polecam wszelkie kocyki , pościele do łóżeczka , jakieś otulacze itp wszytsko zamówić sobie na allegro , finansowo wychodzą grosze, najlepiej jak masz kogoś w Polsce to wtedy do tej osoby bo mało jaki sprzedawca robi wysyłkę za granicę . Takie rzeczy jakieś z apteki to też najlepiej z Gemini , bo jest o wiele taniej niż tutaj .. Ja tak zrobiłam . Jak już wszytsko kupiłam to po prostu zrobiłam kuriera do siebie już z tymi wszystkimi rzeczami.
Co do ciuszkow to ja sporo kupiłam od koleżanki używane no i sama zamawiałam z wyprzedaży z nexta , mam też z h&m i super są ciuszki F&F te z Tesco , jakość mega .
Naprawdę polecam popatrzyć na używane niektórzy sprzedają takie perełki że to głowa mała 😁
 
O to dobrze wiedzieć, muszę się dopytać w szpitalu jak u nas to wygląda 😊 a miałaś jakieś lekcje rodzenia? Jak pytałam w kwietniu to wszystko zawieszone do odwołania w Waterford i nawet z Domino nikogo nowego nie brały, może teraz będzie inaczej jak już luzują te wszystkie środki ochrony. Na razie czytam różne poradniki o ciąży, ale zawsze inaczej jak ktoś Ci pokażę co i jak 🙈
 
O to dobrze wiedzieć, muszę się dopytać w szpitalu jak u nas to wygląda 😊 a miałaś jakieś lekcje rodzenia? Jak pytałam w kwietniu to wszystko zawieszone do odwołania w Waterford i nawet z Domino nikogo nowego nie brały, może teraz będzie inaczej jak już luzują te wszystkie środki ochrony. Na razie czytam różne poradniki o ciąży, ale zawsze inaczej jak ktoś Ci pokażę co i jak 🙈

Ja osobiście byłam tylko na jednej lekcji w pierwszej ciąży i więcej nie poszłam 😂w tej nawet nie zamierzałam .
Na YouTube można znaleźć sporo , looknij sobie może coś Ci wpadnie w oko :)
 
reklama
Do góry