reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

Paula tak jak Madlen napisała, jak musisz to dasz radę ;-)Ja kiedyś w ogóle dzieci nie planowałam, a jak zaciążyłam i jeszcze dowiedziałam się, że dziecko może mieć ZD to pokochałam Maleństwo jeszcze mocniej i stwierdziłam, że dobrze, że to tylko ZD,a nie jakaś inna wada:-) Chociaż nie ukrywam, że do końca ciąży liczyłam na to, że to pomyłka. Od razu po porodzie jednak już wiedziałam, lekarze nawet mi nie zdążyli o tym powiedzieć, bo się pewnie bali jak zareaguję, więc sama się ich spytałam :-D Potwierdzili i migiem ekipę psychologów, pediatrów i cholera wie jeszcze kogo na porodówkę przysłali, a ja miałam ich w głębokim poważaniu, bo już tak byłam w Olisiu zakochana:-D Ale nie ma co gadać, opiekę miałam fantastyczną i wsparcie, szkoda, że kobiety w Polsce rzadko się z takim wsparciem spotykają :-(
My dzisiaj cały dzień na ogrodzie spędziliśmy, pogoda tak piękna, że szkoda było w domu siedzieć :-) Oliś się wyszalał, Jessica spała 3 godziny w wózku i elegancko mi na wieczór zasnęli, także mamuśka ma wolne :-D

A może ktoś jeszcze preferuje na spotkanie w parku obok M&S przy Lisburn Road w środę tak chwilkę po 12?:-) Madlen jakbym nie odbierała to wyślij mi sms-a, bo ja często walnę gdzieś telefon, a sama biegam po domu, albo Młoda tak się drze, że telefonu nie słyszę :-p
 
reklama
o k,napisze bo ja jeszcze sama nie wiem jak bedzie u mnie z ta sroda,ale dam ci do poludnia znac ;)

pozdrawiam babeczki i milej nocki..i do zobaczenia moze w srode..:)
 
a co tu taka cisza??gdzie was wywialo..
kacha wawa jak rehabilitacje Olisia? sa widoczne efekty?

pozdrawiam :))
 
reklama
Do góry