reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

Witam mamusie!!
Przedstawialam sie jakis czas temu.
Fajnie by bylo gdyby to forum sie uaktywnilo,bo widze ze taka cisza tu panuje czasem ktos zagladnie,napewno mamy duzo do opowiadania,tym bardziej ze jestesmy w obcym kraju,dziewczyny dzialajcie cos moze kiedys uda sie nam spotkac:-)
Piszcie,piszcie. Pozdrawiam cieplutko:-)
 
reklama
Witam sie dzis z kawka!:))
Ja nie wierze ze nie ma mam z polnocnej,zgadzam sie z kacha-wawa co druga kobietka na ulicy to polka. Moze jeszcze sie rozkręci:-)
Ja mieszkam w omagh i wiem ze tutaj polakow jest naprawde sporo,mam trzy coreczki: Karolinka 11lat,Kinga9 lat i Patrycja7 lat:-)
quati-22 pochwal sie ja po poniedzialkowej wizycie,dowiedzialas sie czy chlopczyk czy dziewczynka:-)
Pozdrawiam,i do nastepnego.;-)
 
Pająk,paskudztwo widocznie spodobal sie mu twoj sufit:-),no gorzej jak znajdzie sobie jakies mniej ciekawe miejsce :szok: jak sie go nie pozbedziesz to sie bedziesz zastanawiac gdzie sie mogl schowac (hehe)
U was tez jest taka paskudna pogoda,leje,wieje i jest zimno??? Jeszcze troszke wakacji zostalo a dziewczyny w domu siedza i sie nudza:-(
Widze ze narazie tylko my dwie jestesmy aktywne na forum,kiepsko cos.
 
Monia no właśnie gdzieś się schował i mam rozkminkę gdzie tą bestię wyniosło, odruchowo non stop gapię się w sufit i wytężam wzrok przed siebie jakby wpadł na pomysł gdzieś sobie zwisać :-D:-D:-D
 
czesc,
tu Marta z Polnocnej a dokladniej Bangor (County Down).
Mam 9 letnia corke i spodziewam sie drugiego dziecka w lutym .

Chetnie nawiaze kontakt z kims z okolic :-)
 
reklama
Mieszkam w samym Belfaście, konkretnie południowy Belfast:tak: Czekamy teraz na mieszkanie socjalne, także nie wiem gdzie nas niedługo wyniesie ;-)
 
Do góry