reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

reklama
Madlen, Shorty, a gdzie konkretnie w Belfaście mieszkacie? W końcu Belfast nie jest taki duży i może niejednokrotnie się gdzieś mijałyśmy na ulicy ;-)
 
do Kacha Wawa...
calkiem mozliwe,ze jestesmy sasiadkami..tylko jeszcze nie moge sie polapac gdzie jest to Finaghy Road North...popoludniu usiade i zobacze na mapie...jaka odleglosc mamy do siebie...moze sie okaze,ze niewielka;-).ja mieszkam przy Cranmore Park..moze Ci cos to mowi?ten park z placem zabaw dla dzieci...bywam tam dosyc czesto,bo mi moje lobuzy nie daja zyc.Dzisiaj tez pewnie beda meczyc,tymbardziej,ze nie pada..o dziwo,chociaz im nie przeszkadza deszcz,przywykly..ba nawet jest fajnie jak pada.
Bede popoludniu,bo zaraz mykam po moje dzieciatka do szkoly..A jeszcze musze troche ogarnac mieszkanko,bo u mnie po weekendzie to zawsze jakby tajfun przelecial..
POZDRAWIAM:-):-):-)
 
Mniej więcej kojarzę gdzie to jest, mieszkamy w takim razie jakieś dwie mile od siebie i w sumie mogłybyśmy się kiedyś przejść do parku na spacerek :tak: Ode mnie autobusem to jakieś 5 minut ;-)
 
Czesc, no ja niestety mieszkam na wschodzie Belfastu wiec dosc daleko od Was ale zawsze można sie spotkac w połowie drogi:-):-)
Pozdrawiam
 
reklama
Sluchajcie Mamy z Polnocnej czy jest tu ktoras ktora juz rodzila w Belfascie albo Dundonald?
Zostalo mi troszke czasu ale juz zaczynam fiksowac i bac sie jak cholera....
Jesli mozecie podzielcie sie opiniami .
Wiem ze sa takie tematy na forum ale nie znalazlam nic dotyczacego konkretnie Belfastu . Z gory dziekuje :-)
 
Do góry