reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

Martisza ja rodziłam w Belfaście w Royal Victoria Hospital, później mój synek przechodził w tym samym szpitalu operację serduszka, w sierpniu tego roku również w tym szpitalu przechodził świńską grypę i powiem Ci szczerze, że w każdym z tych przypadków opieka lekarska była naprawdę super :tak::-)
Co do samego porodu to położne super, partner cały czas może być przy Tobie i generalnie przez cały poród robisz co chcesz, chcesz chodzić - chodzisz, chcesz skakać- skaczesz, chcesz masażu - to Ci plecki wymasują ;-)Jak jest wolna sala z wanną to możesz za free urodzić w wannie. Naprawdę bardzo Ci Royal polecam:tak: Moja Córcia też tam przyjdzie na świat :tak:
 
reklama
dzieki za info Kacha_wawa , tylko nie wiem czy moge juz zmienic szpital bo od poczatku jezdze do Dundonald ktory jest oddalony 15 min od mojego domu. Do Royal Hosp mam ok 30 minut . W zasadzie nie wiem czemu zapytalam o Belfast - chyba wiedzialam ze nikt na temat Dundonald mi nic nie powie.
Widze ze ty mnie wyprzedzasz o 2-3 tyg, pewnie tez juz sie nie mozesz doczekac zeby swoje malenstwo :-)
 
Cześć. Jestem na forum od jakiegoś czasu. Pisze właśnie tekst o świętach, znaczy o tradycjach bożonarodzeniowych w Irlandii Północnej. Jeśli któraś z Was chciałaby/mogłaby napisać mi co nieco o tym, jak one u Was wyglądają, to bede bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
 
Witam wszystkie mamy z NI:) ja z chłopakiem mieszkamy w belfascie juz od 3 lat z tym z e ja teraz jestem w pl bo postanowilam urodzic w polsce:)ale w marcu juz jad edo belfastu:p nasz synus ma obecnie 8 miesiecy pozdrawiam wszystkich
 
witam wzystkie mamuski
ja jeszcze jestem nierospakowana mamuśka z N belfastu
i również w belfascie w czerwcu urodzi sie moja coreczka aktualnie jestem w pl ale w czwartek już wracam
mam pytanie coś doradzicie mi żebym wzięła z pl co mi się przyda do połogu czy dla dzidziusia - ja zkrecona jestem bo nieznam zedej mamusi z Uk i niewiem co tam kupie a czego nie:confused:

serdeczne pozdrowionka :tak:
 
dziewczyny gdzie was wywialoooo????
co tak tu smutno???
odzywac sie prosze...
jakis zlocik trzeba zorganizowac....buziam mocno i piszcie....


dziumdzia - wez sobie witamine D3 to z pewnoscia sie przyda no i saszetki TantumRossa... do pologu...kurcze ale dawno temu pisalas chyba sie spoznilam...
 
dzięki paula7 - troszke sie spoznilas ale OK :-p
tantum rossa wzięlam a witaminkima mama moja przywiezc
takze dzięki
a mam pytanie co trzeba zabrac do szpitalka???
pozdrowionka
 
..jestem. kacha wawa..gratuluje coreczki !!!nie widzialam wczesniej..slodkie sa te twoje dzieciaczki :)
paula7 ..masz juz jakis pomysl co do zlociku?ja bardzo chetnie,tylko nie wiem jak z czasem sie wyrobie,bo ostatnio za duzo wszystkiego u mnie,ale mysle ze dam rade.
dziumdzia z jakiej czesci belfastu jestes?przywitalam ciebie na watku mamy z belfastu,ale tu tez cie witam..bede zagladala raz tutaj raz na mamay z belfastu..bo juz teraz sama nie wiem gdzie pisac?
 
ja jestem z polnocnej czesc al ew lipcu bedziemy sie przeprowadzac jak juz mala bedzie bo niestety mamy grzyba w mieszkaniu a z dzieckiem to sie boje :no:
 
reklama
no czesc wam.. nie ja jestem z Lisburn obok Belfastu...
ale jak dla mnie nie ma problemu sie zobaczyc...
moze popiszemy czesciej i sie poznamy... a wtedy zlocik gdzies w Belfascie w miejscu przyjaznym dla dzieciaczkow..co?
albo gdzie wolicie?
moze polaczymy te dwa watki tak bedzie lepiej?
jest tu jakis moderator? tych watkow?
 
Do góry