reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

reklama
Nie wierzę normalnie, że nie ma tutaj mamusiek z Irlandii Północnej ;-) Co druga dziewczyna z brzuszkiem spotykana na ulicy to Polka:-) Mamusie ujawniać się, fajnie by było tak razem na spacerki pochodzić ;-)
 
Ja wprawdzie mama jeszcze nie jestem, ale jak wszystko dobrze pojdzie, to za 8 miesiecy bede :) Na pewno jest nas tu wiecej :) Ja jestem z Polnocnej z Newry :)
 
Hejka!! Dopiero zapisalam sie do tego forum!!!;-)
Mieszkam obecnie (od paru lat) w Irlandii Polnocnej a dokladniej w Omagh.
Pozdrawiam wszystkie mamuski:-).
 
No w końcu coś się zaczęło dziać na tym wątku ;-) Wiem, że jest tu jeszcze więcej mamusiek;-):-p Ujawniać się szybciutko prosimy :-)
 
Witam mamuśki z Irlandii Północnej :-)
Ja obecnie mieszkam w Belfaście, tutaj również urodził sie mój synek Szymuś w lipcu. Super że jest ten wątek, mam nadzieje na pogaduchy :tak:


 
reklama
Witam
Ja również z Irlandii północnej (Omagh). Jestem szczęśliwą żoną i dumną mamą malej Jagódki.
Cieszę się,że nie jestem sama z Omagh:happy2:

Pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
Do góry