reklama

Mamy z Irlandii Północnej :)

Temat na forum 'Rodzinki zza granicy' rozpoczęty przez emilka87, 10 Marzec 2013.

1. emilka87

emilka87 Fanka BB :)

Pozwoliłam sobie założyc ten watek poniewaz nie wiem czy mamy z Irlandii północnej łączą sie na wątku irlandzkim czy na UK. jak są jakies dziewczyny z irl płn to łączmy sie i wymieniajmy cennym radami i doswiadczeniami. Pozdrawiam.

2. emilka87

moze ja zaczne od pytania gdzie najtaniej kupic pampersy pampersy? gdzie kupujecie?

3. reklama
  4. Costa

Costa Gość

Ja co prawda nie z polnocnej a ze sligo czyli blisko. Wiem ze w asda sa czesta promocje. A na amazonie tez kozna kupic I czesto sa tanie jumbo pack

5. chocolatepuma

chocolatepuma Zaciekawiona BB

Hej :)
    Jest tu jeszcze ktoś ? :p
    Ja jestem z Belfastu :)
    Z chęcią poznam mamy z okolic ;)

6. emilka87

ja czasmi zagladam i tu na forum i do Irlandii pln.. obecnie tu jestem:) i poszukuje na gwalt syropu na kaszel dla 16miesiecznego dziecka.. jak ktos czyta i zna to prosze o rady..

7. chocolatepuma

chocolatepuma Zaciekawiona BB

Emilka
    A masz może dostęp do polskiego sklepu?
    Mucosolwan jest bardzo dobry oraz flegamina :-)
    Jesli chcesz cos z tutejszych syropkow idz do apteki, farmaceutka z pewnoscia pomoze cos dobrac do wieku córeczki :-)

8. tyczunia19

tyczunia19 Początkująca w BB

Cześć dziewczyny. szukam mam z kilkeel i okolic. mam 8 miesięczną córeczkę. jestem tu od miesiąca i jak narazie nie mam żadnych znajomych także miło było by kogoś poznać... pozdrawiam

Poleć forum