reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc dziewczyn ale duzo pisałyscie wczoraj .....witam sie z nowa mama na forum:-):-)mnie głowa dalej ćmiiiii......mam nadzieje ze bedzie pogoda może spacer pomoże na tą dolegliwość.....tak mysle że chyba mam złe tabletki antywłamaniowe bo co 21 dni jak mam przerew boli mnie głowa do tego czasu aż nie wezme nowego opakowania i tak wkółko...:-(idę rosół nastawić i kawe dokończyć ......miłej niedzieliii
 
reklama
Witaj Mamo Martysi! Z jakich okolic Irl jesteś?

A ja siedze i czekam na godzine 0 a dokładniej na 23.45:-D -jedziemy do Dublina bo o 6 rano fruu do Polski:happy: I tak myśle czego zapomniałam jeszcze spakować. Emilka nadal ma gorączkę, prawdopodobnie przez zębulce wredne. Byliśmy dziś u lekarza i żadnych innych objawów infekcji. Oj coś czuje że ciekawa nocka nam się szykuje:no: Pozdrawiam mamuśki nie wiem czy w Pl będe miała jak cosik popisać ale mam nadzieje że chociaż z czytaniem wyrobie żeby nie mieć za dużo zaległości po powrocie Papatki

miłego lotu i pobytu w PL:tak:;-)

czesc dziewczyn ale duzo pisałyscie wczoraj .....witam sie z nowa mama na forum:-):-)mnie głowa dalej ćmiiiii......mam nadzieje ze bedzie pogoda może spacer pomoże na tą dolegliwość.....tak mysle że chyba mam złe tabletki antywłamaniowe bo co 21 dni jak mam przerew boli mnie głowa do tego czasu aż nie wezme nowego opakowania i tak wkółko...:-(idę rosół nastawić i kawe dokończyć ......miłej niedzieliii
to napewno od tabletek bo sama tak miałam i wogóle podnosiły mi ciśnienie i lekarz nie chciał juz mi przepisać żadnych tabletek:sorry:

witam nową foremke;-)


i życze miłej niedzieli:-) a ja ciągle czekam na wózek:crazy:mam pecha jak zwykle:-(
 
Cześć dziewczynki,u Was też tak ciemno i wieje?:szok:
Co tu robić w taką niedzielę?!:eek:
Najlepiej spać,ale syn już pospał,więc i my też:-D
mnie głowa dalej ćmiiiii......mam nadzieje ze bedzie pogoda może spacer pomoże na tą dolegliwość.....tak mysle że chyba mam złe tabletki antywłamaniowe bo co 21 dni jak mam przerew boli mnie głowa do tego czasu aż nie wezme nowego opakowania i tak wkółko...:-(idę rosół nastawić i kawe dokończyć ......miłej niedzieliii
Wiesz,to bardzo możliwe:tak:Ja akurat nie narzekam na Cilest,ale koleżankę mam taką,że ją też bardzo głowa przez tabletki bolała,chyba właśnie przez Cilest...Zmienił jej lekarz na inne i mówi,że ból głowy jak ręką odjął:tak:Więc chyba doktor Ci się kłania:tak:
...ja ciągle czekam na wózek:crazy:mam pecha jak zwykle:-(
Martuś,nie martw się,nie tylko Ty masz takiego pecha!Ja zawsze mówię mojemu,że chyba nikt tu nie ma tak pod górkę jak my:no::wściekła/y:Tzn.ja taka pechowa jestem:shocked2:Wiecznie coś się dzieje nie tak,wszyscy wszystko załatwiają sto razy szybciej od nas,a my wiecznie na wszystko czekamy:sorry:No,zawsze coś!!!Tak,że pociesz się,ze gdzieś tam,nieopodal Dublina jest druga taka pechowa jak Ty!:szok::shocked2::-D
 
Cześć dziewczynki,u Was też tak ciemno i wieje?:szok:
Co tu robić w taką niedzielę?!:eek:
Najlepiej spać,ale syn już pospał,więc i my też:-D

Martuś,nie martw się,nie tylko Ty masz takiego pecha!Ja zawsze mówię mojemu,że chyba nikt tu nie ma tak pod górkę jak my:no::wściekła/y:Tzn.ja taka pechowa jestem:shocked2:Wiecznie coś się dzieje nie tak,wszyscy wszystko załatwiają sto razy szybciej od nas,a my wiecznie na wszystko czekamy:sorry:No,zawsze coś!!!Tak,że pociesz się,ze gdzieś tam,nieopodal Dublina jest druga taka pechowa jak Ty!:szok::shocked2::-D
u mnie pochmurno ale nie wieje i nie pada:tak:

co do pecha to ja tez mam bo wszyscy dostali back to school a ja ciągle czekam:crazy:z macieżyńskim tez długo czekałam:crazy:zresztą jak na wszystko:wściekła/y:a na wózek czekam od 2 miesięcy:wściekła/y:
 
witam..niedzielnie...z bolem glowy

wiec Julia nie jestes sama
tak mysle że chyba mam złe tabletki antywłamaniowe bo co 21 dni jak mam przerew boli mnie głowa do tego czasu aż nie wezme nowego opakowania i tak wkółko...:-(
hahaha1.gif
a ja zastanawialam sie o jakie antywlamaniowe tobie chodz no i zaskoczylam
hahaha1.gif


wiez moze i byc od nich zalezy jak dlugo bierzesz jak niedawno zaczelas to moze..ale mnie glowa napierd........a..bo bolem nie mozna nazwac..i to strasznie czasem nawet jakby ktos mnie z kija potraktowal...wiec ale ja mam tak jak zmiana pogody i czasem trzyma mnie tak kilka dni..czyli cisnienie zmienia sie i bol gotowy a tu z pogoda wiesz jak jest wiec boli czesto glowa
 
Witam sie dziewczeta:) staram sie jak moge zeby sie tu podlapac ale pomalutku:) No wiec tak kochane jestem mamusia juz 2 lata i 8 miesiecy , moja gwiazda jest naszym rozpieszczuchem a urodzilam ja w irlandii z czego jestem bardzo zadowolona. Czesto was czytalam jak coreczka byla mala korzystajac z waszych rad a teraz mysle ze fajnie by bylo z wami tu gawedzic :):-) czy moge sie przylaczyc??

Witaj i gratuluj slicznej coreczki:-)
A wam wszystkim zycze milego dzionka a sama uciekam do pracy:sorry:
 
witam..niedzielnie...z bolem glowy

wiec Julia nie jestes sama

hahaha1.gif
a ja zastanawialam sie o jakie antywlamaniowe tobie chodz no i zaskoczylam
hahaha1.gif


wiez moze i byc od nich zalezy jak dlugo bierzesz jak niedawno zaczelas to moze..ale mnie glowa napierd........a..bo bolem nie mozna nazwac..i to strasznie czasem nawet jakby ktos mnie z kija potraktowal...wiec ale ja mam tak jak zmiana pogody i czasem trzyma mnie tak kilka dni..czyli cisnienie zmienia sie i bol gotowy a tu z pogoda wiesz jak jest wiec boli czesto glowa
może i masz racje:tak::tak::-(ta pogoda i wog:-(ole ale zeby tabletka nie pomogła to juz przesada z lekkkkkaaaaaa i wstac z b:-(olem to juz wog:-(ole.........:sorry::no:takze nie wiem czy to od tabletek czy od pogody ale i tak boliiiiiiiiiii:wściekła/y:
 
hej ja też coś nie mogę się zmobilizować żeby pisać częściej:sorry::zawstydzona/y:
sama nie wiem czemu....
jakoś brak czasu żeby nadrobić ,... a to późńiej już nie w temacie jestem i tak w kółko...
 
reklama
Do góry