reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

aurelia zalezy dla kogo przyjemnie:sorry:ja zle wspominam okres ciazy...to po pierwsze,po drugie ja moze i bym chciala dzidzie,ale nie teraz napewno,bo bym nie dala rady ogarnac mlodego,po trzecie moj m nie chce juz wiecej dzieci...:sorry::cool2:
 
reklama
Tichonku albo nas nie dopadna ,kiedy Was opuszczą :confused2: nie mozesz teraz się rozlożyć TY- dej spokój, Zdrówka dla Cie i dla młodego . A gdzie znow P łancuch poluzowałaś??:eek:


ewelcia kochołby jak nie wiem- Ci mówie ;-)
 
ewelcia rozumiem, nie wszyscy ciaze dobrze przechodza, a co do meza moze zawsze zdanie zmienic.;-) tak czy inaczej zrob sobie test jak najszybciej dla wlasnego spokoju:tak: i jesli nie chcesz oby nie bylo dodatnie trzymam kciuki ;-) dziekuje za odpowiedz :sorry:

ja tez jeszcze chce poczekac pare miesiecy, ale gdyby sie zdazylo to super :tak:
 
Heloł,
jak dobrze że dzionek się już kończy :tak: mężowy tak mi podniósł ciśnienie na koniec dnia że chyba go plastikowym widelcem zadziabie!! Czasem jest do rany przyłóż, a czasem to na kopach na Kosmos wywalić gnoja!
Sie skupić nie mogę...


Kasiuleczka, piękne kolczyki :tak: masz talent.


Lubiczanka, jak brak Ci towarzystwa podeślę Ci mojego eM... gratis dorzucę zgrzewke browca..choć nie - nie zasłużył! szklanke wody dostanie, ot co!
I ja się zapytam o pączuszki? Ostatnio mam faze na kucharzenie :tak:


Madbebe, pewnie masz rację że wszystko zależy od lekarza prowadzącego, jakby nie było to on się Tobą opiekuje..


Lady_Zgaga, hihi ja też tak mam że jak coś mnie zainteresuje to pytam ;-) nawet gdy bezpośrednio mnie nie dotyczy.
Mówi się że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale... ja mówię - Ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy :-)


Margaritta, to mówisz że Twoje dziewczynki to takie małe damusie? ;-) W sensie że nie biorą niczego brudnego w łapki. Ale mój Marcel jest taki sam :sorry: Zaraz pokazuje że jest brudny, albo coś jest brudne, i każe wycierać.


Marta, pierwszy raz słyszę o nazwie tych leków, więc nic nie wiem na ten temat..


Tichonek, nie stresuj się ospą u Matta, będzie dobrze.
U Marcela ani widu ani słychu... Ciekawe czy załapie:cool2:


Ewelcia, czyżby czyżyk?:-D:-D:-D


Tabasia, jutro pogrzebie w papierach to sprawdze dokłądnie datę (nie chce mi się teraz iść na górę) kiedy miał te testy robione - tylko przypomnij mi ok? bo z moją pamięcią to kruchutko... na pewno robiłam w zeszłym roku, ale nie pamiętam czy przed roczkiem czy po.
Marcel miał testy z krwi, więc wyglądało to jak zwykłe pobranie krwi. Trafił na super pielęgniarkę, wbiła się za pierwszą razą, nawet nie zatrybił o co lotto.
Pozwolenie na zrobienie testów dostaliśmy od naszej pediatry - alergolożki tak wogóle ;-):tak:


A my dziś grilla mieliśmy, mimo paskudnej pogody. Młody objadł się cycków kurzych, plus kotleta mielonego. Nie muszę mówić jakie bączury puszczał.... :sorry::zawstydzona/y::eek::-D
 
wena przyszla to tak na szybko;-)
tichonek oby ospa przeszla bezproblemowo:tak:
kasiuleczka ale masz talent, ja juz raz podglądnęlam Twoje rekodziela i sa super :tak:
barmanka tak to z facetami bywa, moj jak mi czasami podniesie cisnienie to.... ech:eek:
marcysia gratulacje
madbebe zdrowka dla Ciebie i corci
lubiczanka coz moge powiedziec... czekamy, jak paczusie bo smaka narobilas :) ja to takie potworki robie. wylewasz mase lyzeczka na rozgrzany olej. dobre bo szybkie:laugh2:
gastone 100 lat dla J
AsienkoM zabki wyjda cierpliwosci:tak:

co do opryszczki, mnie nie dopada;-)

jesli kogos pominelam sorki :sorry:
 
Hej mamcie.
U nas dzionek milo minal.Swietowalismy tylko rodzinnie.Zadnych gosci.
Potem sesyjka w studiu z dzieciakami.Booosze jaka ciezka robota.Dziewczyny do powtorki pewnie nie jednej,za to Max cuuudowne zdjecia bedzie mial.W odpowiednim czasie sie pochwale:-)

Co ja jeszcze chccialam.....eeeee nie pamietam..
Wiem. pytanie do was wszystkich.Poleccie mi nie drogi, tani baby monitor.Sprzedalam monitory z nianiami angel care i teraz musze kupic cosik niedrogiego do podsluchiwania:-) a takiego co nie trzeszczy i nie szumi :-)
Ewelcia zapodawaj testa:-)
 
reklama
Do góry