reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!
Mlode spi uwieszony to popisze.

U nas wszyscy dziwni...Aaron wykonczony bo pracowal 4 noc z rzedu plus w dzien od 8 rano...wiec chodzi totalnie na rzesach.
Alex jakis nie teges....na noc dalam mu wczoraj nurofen bo byl niewyrazny..placzliwy jakis,chyba reszta pietek mu idzie bo 6 klockow wczoraj bylo ;) dzis od rana placzliwy jakis.
Tymcio-ok w sumie. On to generalnie marudny jest wiec norma.
Ja- chora.Jutro do lekarza po antybiotyk ide. A Tymcio jutro szczepienie pierwsze.

Siedzimy w domu i mulimy...planuje dzis wypiekac buleczki drozdzowe-kokosowo-bananowe:)
A zaraz bede smazyc sosydze i bekony na irlandzkie sniadanie;)

Gastone-ja mam baby vision z video. Jestem zadowolona-sluzy nam juz 2 lata.
Lubiczanko- malenstwo sobie leci w kuleczki...dobrze mu u Ciebie to co sie bedzie wychylac;)
Tichonku-zdrowia dla Was. Matti taki tyci i juz ospa...biedak...:(
Moniadan- podeslalabys nam troche tej ladnej pogody....bo tutaj to juz naprawde przeginka!
Tabasia-fajna ta smietanka ryzowa!! Ale w moim Dunnsie jej nie ma. Moze joyce??
 
reklama
Witam.A właśnie sniadanko zjadłam,M mi przywiózł pączusie
biggrin.gif
.Pogoda nie zaciekawa.
realmad2.gif
.
Wszystkim chorowitką ZDRÓWECZKA DUŻO.
Madbebe Wszystkiego Najlepszego.
Lubiczanko ale Cie trzyma maluszek.
Miłego Dzionka.
 
Misia-o ile mnie pamięć nie myli Ty tez miałas takie akcje ze skurczami-długo Ci się ciągnęło?Bo nie pamiętam:/Smacznego śniadanka;)
Gliwa-ale Ci dobrze:)))
Nie pamiętam kto kiedys pytał o ubezpieczalnię-tak więc gorąco polecam(teraz!!!)alianz-z dopisanym J na provisional licence płacę mniej niż sama w axie(rocznie mniej o 200),a gdybym ubezpieczała tylko siebie to zamiast 1300(axa)płaciłabym 800!!!
Chata ogarnięta,dzieci się bawia,Młody śpi,obiad się marynuje(pieczeń ze schabka)-co tu robić???
 
Lubiczako- sama ledwo pamietam...hehe...ale jakos z tydzien.

Edit: tak sie ostatnio zastanawialam.....jak sie karmi dziecko cycem i nie ma sie okresu to jak sie wie,ze sie jest w ciazy?? Taka luzna refleksja..w sensie pytanie....ktos wie??
 
Bry:-)
Matt bardzo delikatnie ospę przechodzi:tak:Zero gorączki,krostki też niewielkie,na buzi ma tylko 2 maleńkie,ze 3 na pleckach i najwięcej nadal we włosach:tak:W ogóle chyba nie zauważył,że chory bo wcale nie marudzi i przespał całą noc od 22:30 do 6:20:-)
Za to ja mokra jak szczur,mam 38,5st.C a rano znów było mi tak zimno,że masakra:no:Mam nadzieję,że to nie początek ospy:baffled:
W sumie,że Matt ospę przechodzi to ok,będzie spokój,nie umie się jeszcze podrapać w razie czego no i tak jak pisałam leciutko ją przechodzi,szkoda tylko,że akurat jak P ma urlop jesteśmy w domu uwiązani:sorry2:No ale i tak jeszcze ja chora:wściekła/y:
P właśnie pojechał na firmę bo na ten telefon służbowy przyszedł sms,że się alarm na firmie włączył:sorry2:Mam nadzieję,że to tylko wiatr czy jakiś zwierzak a nie włam:szok:
A ja się strasznie cieszę bo udało mi się rozmasować drugi kanalik łzowi Matta:-)Już mu oczka nie ropieją:-)
Misia z tego co słyszałam to czasem dziecku nie smakuje mleko ciężarnej matki:tak:A poza tym ponoć w ogóle będąc w ciąży nie wolno karmić piersią:sorry2:
Lubiczanko,nic nie mówię bo wiem,że to irytujące:sorry2:,przyjdzie czas to urodzisz:tak:A skoro skurcze jakieś się pojawiły to już pewnie maleństwo się szykuje:tak:
Ewelcia testowałaś?
Madbebe
najlepszego,sto lat i jeszcze więcej!

Martha.jpg
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-dzielny Mati:)Ale Ty-Kochana...nie zabawiaj się w choróbska-zdrówka!!!!!!No i brawo za wytrwałość w masowaniu"oczęt";)
Misia-w moim przypadku generalnie jest tak,że karmiąc nie zachodzę-wiem,że to MIT,że się nie zachodzi,ale tak jest u mnie(choć tabsy brałam tak czy siak)...ale jest tak jak Tichonek napisała-mleko nie smakuje dziecięciu
 
Alez dziewczteta!! Znam mnostwo matek karmiacych w ciazy! BA! Powiem wiecej...znam takie,ktore karmily w ciazy starsze dziecko, a jak sie male urodzilo to karmily obydwoje:))) Hardcore co? Tak wiec to raczej mit....
No ja wlasnie tabsow nie biore wiec sie zastanawiam..skad bym miala wiedziec jak zajde....
 
Alez dziewczteta!! Znam mnostwo matek karmiacych w ciazy! BA! Powiem wiecej...znam takie,ktore karmily w ciazy starsze dziecko, a jak sie male urodzilo to karmily obydwoje:))) Hardcore co? Tak wiec to raczej mit....
No ja wlasnie tabsow nie biore wiec sie zastanawiam..skad bym miala wiedziec jak zajde....

Misia a co podejrzewasz, że możesz być???:rofl2::-p
 
reklama
O nie nie....czizas....nic nie podejrzewam!! Tak sie tylko zastanawialam. Niby karmienie znacznie obniza plodnosc ale w koncu jej nie likwiduje...wiec wszystko jest mozliwe...dlatego tak sie tylko zastanawialam. Mamo...juz to sobie wyobrazilam!!! Zalamka!!
 
Do góry