reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

eeeno widze ze kolejan podejrzana ze w ciazy moze byc(MIsia)....:-D:-D:-D
Testowalam....hurrrraaaa!!!!!!!!jedna kreska!!!!!!!!!!!!!!kamien z serca!!!!!!!!!!!!cala noc spac nie moglam:sorry2::dry:odetchnelam z ulga!!!!!!!!!!!!!!!
\pewnie pomyslicie zem dziwna:rofl2::blink:

Lubiczanko witaj:-);-)
Tichonku super ze kanaliki odetkane.
|Zgaga a jak u Julka?udalo sie?\

Bylismy chate ogladac...lipa jak nic...inne zdjecia na dafcie niz chata wyglada:baffled::angry:....jaja se robia normalnie.....
baba najpierw stwierdziola ze to nie mozliwe..ale m jej fotki pokazal bo zrobil telefonem zdjcie :baffled:
jestesmy w ciemniej doooopie!!!!!!!!!:rofl2:

BALAgan mam w chacie i nic mi sie nie chce:no:
 
reklama
Hej dziewczyny ale pogoda :(((ja juz wrocilam od siostry dam jej troszke odpoczac (jest w 34tc)bo nasze starszaki dom rroznosily;)))w jednej chwili sie kochaly a zaraz potem bili i klocili masakra jaks nikos przy nich to spac biedy nie mogl oczy zamykal tylko jak bylo odrobicne ciszy.
a pozatym weekend mielismy trefny R w sobote jechal po nas wlasnie do siostry i mial wypadek samochod do kasacji:((((stal i skrecal w prawo a samochod za nim nie zauwazyl ze on stoi i szykuje sie do skretu przypierniczyl w niego taka sila ze odrzucilo go na kilka metrow i bagaznika zostal wepchany do srodka:(R dzwoni do mnie ze karetka go zabiera to myslalalm ze oszaleje,zabrali go 40 km do jakaiegos szpitala zrobili przeswietlenia i odeslali do domu,a wszystko dzilao ze 20 km przed Carlow.szybko pojechaalmna miejsce wypadku i jak zobaczylam samochod to ryczalam jak bobr tylko wiecie nie chodzilo mi o samochod czy o R bo juz wiedzialam ze nic powazniejszego mu sie nie stalo tylko o to ze jakby z nim byly dzieci to nawet niechce myslec co by bylo:no:poprostu caly bagaznik przesunal sie do srodka:(
teraz tylko latamy i zalatwiamy sprawy i zostalismy bez samochodu to jest najgorsze,bo naprawde jest masa spraw a tu jeszce maly dzis ma szczepienia w d14,w tej chwili R jest u lekarza bo go plecy nawalaja i reka i jakby nie bylo to facet ale mam 3 dziecko w domu;)
czy mozecie mi powiedziec ile zajmie czasu zalatwienie sparwy z ubezpieczalnia,wypadek byl jakies 60-70km od dublina czy rzeczoznawca pojedzie tam sam czy bedzie potrzebny R?

Misia a ty co naogladalas sie ciaza z zaskoczenia??ogladalam ten program i maskara jak babki mysla ze maja wyrostki ,torbiele a one zaczynnaja rodzic szok bo oczywiscie nie wiedzialy cala ciaze;))

Wlasnie R dzwonil i nie jest dobrze jedzie teraz do szpitala na rezonans:(
 
Ostatnia edycja:
Ewelcia-znam ten ból...ale znajdziesz coś-inaczej być nie może:)
Biola-strasznie mi przykro-dobrze,że mąż wyszedł cało...Niestety nie wiem jak z ubezpieczalnią,ale Marta na kaskę chyba do 2tygodni czekała.\Czyli nie ma tragedii...Trzymajcie się tam jakoś
 
no i posta mi wcieło :wściekła/y:


jeszcze raz:-) teraz w skrocie
tichonek super ze oczka ok, zdrowka:tak:
gastone ja swojej nie sprzedam bo mi szkoda mam babyviewer 4500 i jest super, zawsze moge ja pod sufit zamontowac, i patrzec co sie w pokoju dzieje :-D:ninja2:
misia chyba tylko testem sprawdzisz;-)
ewelcia super ze jest po Twojej mysli, jesli teraz nie chcecie;-)


u nas leje:wściekła/y: nici ze spaceru, ale moze jakis basen z malym zaliczymy:tak:


to do potem..:-D
 
Hejo
Jak ja mam dosc tej pogody:-:)-:)-(
Przysiegam, ze coraz czesciej zaczynamy sie zastanawiac nad wyjazdem z tej przekletej wyspy...:angry::angry::angry:
I tak sobie mysle, ze Irlandczycy, to strasznie zly narod, bo jak inaczej wytlumaczyc fakt, ze Bozia ich pokarala taka pogoda?????

Chcialam napisac dziewczynki, ze sie ciesze, ze moja zupa mogla byc dla kogos inspiracja:-) Przynajmniej cos, bo kucharka raczej ze mnie srednia:-D

Ewelcia, no wlasnie jeszcze sie ten kanalik nie przetkal:baffled::-( Naprawde sumiennie maltretuje Juloslawa kilka razy dziennie. Masuje tak, jak Ty to robilas i jeszcze masuje tak, jak Tichonek. I nic!!!!
Lubiczanko, ja chcialam wczesniej napisac, zeby Ci dodac otuchy, ze to juz blisko i w ogole, ze wytrzymasz jeszcze troszeczke a Ty widze sama niejednego bys pocieszyla!!!:-D:-D:-D Jak zwykle zreszta:tak::-) Czy w ciazy na ostatnich nogach, czy psia pogoda Ty wiecznie z dobrym humorem! Wez mnie naucz, jak sie tak nastawiac:nerd: No chyba, ze sie czyms "magicznym" wspomagasz:evil::-D:-D:-D:-D
Lece, bo maz chwilowo w domu.
Milego dnia dziewczynki
 
lady Zgaga ze mnie to taka kuchara jak z koziej d.... trąba,:-D:zawstydzona/y: ale mezu nie narzeka, jakos nie mam pociągu do kuchenki. czasem tak lubie popichcic, ale teraz brak czasu;-) tez myslalam nad wyjazdem, ale co nas tam czeka:no: brakuje mi najbardziej basenu pod chmurka, ogrodkow na rynku i wogule znajomych i rodziny:-(
biola zdrówka dla meza
 
LadyZgaga-no KochANIE...W ZWIĄZKU z tym,że hormony szaleją czytając Twój post łzy same mi poleciały(oj wyjec ze mnie się zrobił)-ale tak pozytywnie:)Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa...No nie wspomagam się niczym-chybaże wykorzystywanie po zmroku J jakąś odżywką jest;)))Co do kanalików-no niestety cierpliwośc jest potrzebna-zobaczysz,że się uda:)a teoria o Irlandczykach-Ty wiesz,że coś w tym jest;)))))
 
Misia pewnie tak,czytałam gdzieś po prostu,że karmienie piersią w ciąży może być niebezpiecznym obciążeniem dla organizmu matki a jeśli miała kiedykolwiek jakieś problemy w ciąży,poronienia,przedwczesne porody itp.to karmić nie może bo stymulacja sutek powoduje wydzielanie oksytocyny a ta może powodować skurcze macicy:tak:Ale jeśli matka dobrze się odżywia,jest zdrowa to takie karmienie nic złego dziecku w brzuszku nie zrobi bo organizm matki przede wszystkim zaspokaja jego potrzeby:tak:Tak więc chyba najbardziej narażony jest organizm matki:tak:
Ale mam koleżankę,która karmiła piersią i jakoś około połowy ciąży synek cyca odrzucił:sorry2:To chyba jednak mu nie smakowało:sorry2:Ponoć hormony zmieniają smak mleka,tak jej gin powiedział:tak:
Biola:szok::szok::szok:O matko,masakra:szok:Ja Ci się nie dziwię,żeś ryczała,też bym wyła jak bóbr:no:Współczuję Ci stresu i w ogóle...Zdrówka dla szanownego...Na szczęście jechał sam...
Ewelcia uff...,kamień z serca:-D
A dziś jak się czujesz?
 
reklama
witam
nio i u nas sie rozpadalo, rano zanioslam papiery do przedszkola wiec od wrzesnia bedziemy maszerowac do szkolki;-). Cienko widze to jak Oliva tam zostaje ha ha i siebie tez cienko widze jak ja tam zostawiam chyba bede ryczec:-D
Lubiczanko to chyba codzienie wykorzystujesz swojego mezowskiego:-),moj mi tez mówi ze po "turlaniu"jestem w dobrym humorze i mu robie wtedy pyszne sniadanka i obiadki a nie na odpie....rz:-D
Biola OMG:szok:

ehhhh ide nalesniki zrobic.a tak mi sie nie chce :dry:

edit podziekowac za komplementy kobitki.:zawstydzona/y:

Madbebe sto lat
 
Ostatnia edycja:
Do góry