reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Znalazlam na forum Galway taka oto fote z serii irlandzkie paradoksy...dobra jest;-)

Agusiek- fajnie Ci, ze mozesz sobie ze swoim menem posiedziec przy oknie...ja swojego rzadko widuje..ciagle w pracy, a jak nie w pracy to spi biedak..:-(
 

Załączniki

  • paradoks.jpg
    paradoks.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Witam kobiety w piękny dzień.:tak:Też wczoraj bylismy na pokazach lotniczych super było.I w Polskiej szkole na Dniu Mamy synek narysował mój portret śpiewał piosenki ,:-D:-)poczułam się jak chodził do przeczkola i tam robili przedstawienia :tak:łezka mi się zakręciła.A tak to czuję się ok mała szaleje i myślimy co dziś robić może jakaś plaża :-D
 
Czesc dziewczynki.Pomozecie:-D Przewertowala juz mnostwo stron i nie moge znalezc gdzie podawalyyscie linki to tych tanich ubezpieczalni samochodowych:wściekła/y:
Czy ktoras bylaby tak mila i podala mi je raz jeszcze:zawstydzona/y: dzieki wielkie.

A i udanego weekendziku-pogoda sprzyja wszelkim przyjemnoscia;-):-D

paa
 
dziewczyny jestem w szoku:szok:
byłam dzisiaj na wizycie w szpitalu i tak byle jak zrobili mi usg i wpisali taką samą date porodu jak z miesiączki:baffled::wściekła/y:czyli ze to dopiero 16tygodni
i nie wiem co teraz zrobic, chyba poczekam na kolejną wizyte, moze trafie na lepszego lekarza:-p
MartaF - Ty to się masz... :baffled: Ale jak to tak? Kto w końcu wpisał Ci złą datę porodu a kto ją zweryfikował..? Bo zrozumiałam, że to polscy lekarze.. :eek: Ale czy w szpitalu nie widza na USG, że dzidzia jest starsza? A byłaś w szpitalu w Clonmel?
(...)Dzis z rana cudna wiadomosc. Przyszly papiery o maternity- przyznali mi maxa. Jak ja sie ciesze! Nareszcie odrobina wiecej kasiory :-)
(...)
A po drugie, czy slyszalyscie o tych cygankach, ktore grasuja po Galway, hipnotyzuja ludzi i ich okradaja? Czytalam na forum mnostwo wypowiedzi, ktore ostrzegaly przed nimi. Podobno zaczynaja cos gadac, a potem jak tylko spojrzysz im w oczy to od razu po tobie. Oddajesz cala kase z portfela a nawet idziesz to bankomatu i wyplacasz dla nich kase. Porobily juz tak kupe ludzi. Tragedia!!(...)
Misia83_83 - Gratuluję Ci tego maksa!!! :-) A o podobnych zdarzeniach z cygankami to słyszałam w Polsce :wściekła/y: nie wiem czy to kwestia hipnozy czy też mają po prostu swoje sposoby.. W każdym razie one od wieków znają się na tego typu kombinacjach..że człowiek nawet nie wie a jest okradziony :crazy:

A czy znacie jakiegoś dobrego polskiego lekarza w okolicach Clonmel..? Chodzi mi o internistę i najlepiej gdyby miał sprzęt do badania brzucha typu USG (nie chodzi o mnie). Znalazłam EuroMed w Waterford .. Czy ktoś tam może z Was był? Albo dajcie znać kogo na pewno unikać bo to, że Polak jeszcze nie świadzczy, że dobrym lekarzem jest.. ;-)
 
Ostatnia edycja:
MartaF - Ty to się masz... :baffled: Ale jak to tak? Kto w końcu wpisał Ci złą datę porodu a kto ją zweryfikował..? Bo zrozumiałam, że to polscy lekarze.. :eek: Ale czy w szpitalu nie widza na USG, że dzidzia jest starsza? A byłaś w szpitalu w Clonmel?
;-)
no własnie w Clonmel byłam, i lekarka byle jak pomierzyła, tak zeby jej do tygodni pasowało, mam to na zdjęciach, zresztą sprzet miała gorszy niz polska lekarka w limericu takze mysle ze w clonmel sie pomyliła, za miesiąc lece do polski na 3D zrobie skan i sie dowiem:-)
 
Joann- wlasnym oczom nie wierze....obstawialam, ze juz sie rozpakowalas!:szok:

Dzien dzis cudowny! Moj A na razie na treningu ale jak wroci to obiacal, ze pojedziemy na nasza plaze na Renmore. Pospacerujemy, posiedzimy troszke. Pewnie nie za dlugo bo chyba bedzie mi za goraco. :-)
 
Misia ja wpadlam zeby zobaczyc czy sie przez przypadek nie rozpakowalstfu tfu, bo mi sie dzis snilas hih a u mnie to bywa tak ze jak ktos mi sie sni ( a jeszcze ktos kogo nie znam - bo przeciez tylko z fotek cie znam) to cos sie zdarzy hehe Ale mam nadzieje ze sie myle, bo maly Alex musi jeszcze posiediec u mamuni w brzuszku.
Ja znow spedzilam dzien na slodkim lenistwie z mezem i synciem u boku.Opalilam sie jak kaczka na ruszcie i wszystko mnie piecze a ie omieszkam i jutro z pogody skorzystac!
 
Joann- wlasnym oczom nie wierze....obstawialam, ze juz sie rozpakowalas!:szok:

Dzien dzis cudowny! Moj A na razie na treningu ale jak wroci to obiacal, ze pojedziemy na nasza plaze na Renmore. Pospacerujemy, posiedzimy troszke. Pewnie nie za dlugo bo chyba bedzie mi za goraco. :-)
też byliśmy dziś na plaży tej samej,gorąco było faktycznie,,,,,heheheheh przypiekło nas troche......ale jeśli jutro też bedzie tak ślicznie też sie wybierzemy:-)pozdrawionka
 
ja też wróciłam dopiero z Salthillu:) pogoda super, ale miałam już dość tłumu ludzi. no i od tego spacerowania ciągle miałam "parcie na pęcherz":) i niestety nie mam już tyle siły jak wcześniej... ehhh... a ja tak uwielbiam słońce - mogłabym spędzić cały dzień leżąc plackiem, gdybym tylko mogła... ale za rok to sobie nie odpuszczę;)
 
reklama
A ja jednak zostałam w domku zrobiłam desery i relaxowałam się w ogródku z moim M:tak:A przed chwilką skończyłam grać w babinktona z sąsiadką może coś mnie ruszy.:-D
 
Do góry