reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mamuśki mam pytanie czy znacie może jakis lek dla dzieci nainfekcje ucha jakies krople sprzedaja bez recepty?
Może macie jakieś domowe sposoby na ból gardła bo sie zaprawiłam przed samym wyjazdem, używam kropli syropu tabletek i średni efekt...
dzieki
 
reklama
kamcia z tymi kroplami dla dzieci to nie wiem, ale dla siebie zrob cieple mleko z rozgniecionym zabkiem czosnku i lyzka miodu- nie jest to przepyszne-ale wypite 2-3 razy dziennie przynosi ulge:tak:
 
Bede kombinować z tym moim gardłem...zła jestem na siebie bo jutro mamy wylot a ja mam gardło i migdały opuchniete i bolace zastanawiam sie czy do lekarza sie nie wybrac jeszcze dzis.. antybiotyków nie chciałabym brać moze zadzwonie na kom do doktor Cudo wiecie czy ja odbiera w niedziele?:)
Bede sie rzegnać na tydzien bo tam nie wiem czy bede miala neta wiec jak wróce to pewnie bede miała co czytać:)

pozdrowionka
 
Witam
Polecam szalwie rozpuszczona z woda - przeplukac gardlo. Na angine i migdaly od razu przynosi ulge. sprawdzona metoda. Szalwie kupuje sie w aptece - jest to roztwor z szalwi.
 
witam wszystkie dziewczyny :))
jestem zupełnie nowa i dopiero wkrecam sie, ze tak to nazwe :) ciesze sie, ze jest takie forum i bardzo Wam dziekuje :-)
jestem w 21 tygodniu i bede miec syna :-)
zycze milej i pogodnej niedzieli i do napisania ;-)
 
To i ja do Was dołączę :-)

Powiedzcie mi kochane, kiedy poinformowałyście pracodawcę o ciąży? I czy to robi się słownie? Czy pisemnie - jeśli pisemnie - to jak to wygląda?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
 
Witam wszystkie mamusie ojjjj dawno mnie tutaj nie bylo ale przyznam sie ze caly czas czytam to forum .Kobietki moze ktoras z was jest zainteresowana kupnem wozka podwojnego dla blizniat lub dzieci rok po roku jest granatowy z GRACO ,zainteresowanym wysle Emaila i zdjecia a z cena sie dogadamy:tak:
 
zalaczam zdjecia wozka
 

Załączniki

  • 100_1883.jpg
    100_1883.jpg
    580,8 KB · Wyświetleń: 23
  • 100_1882.jpg
    100_1882.jpg
    620,6 KB · Wyświetleń: 32
  • 100_1884.jpg
    100_1884.jpg
    681,5 KB · Wyświetleń: 21
  • 100_1885.jpg
    100_1885.jpg
    547,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 100_1892.jpg
    100_1892.jpg
    754,3 KB · Wyświetleń: 19
Witam mamusie,,,,dzis dostalam forme z child benefit do wypelnienia i potwierdzenia czy moje dzieci tu sa,,,,,mialam dostarczyc list ze szkoly i potwierdzenie od lekarza,,,,,biore tu rodzinne od 3 lat i dopiero mnie teraz sprawdzili,,,,mojej kolezance wstrzymali bo nie wyslala tego,,,,,wiec mysle ze sie wzieli wreszcie za sprawdzanie,juz kiedys wspominalam o tym,,,,mam na to czas 21dni inaczej wstrzymuja wszelkie wyplaty:-)
 
reklama
julia28 moja koleznka tez dostała i musiala to potwierdzic... Nie wiem czy nie była na Garda;-)

A ja myslalam ze mdłosci poszły precz a tu niespodzinka znów sa :baffled: wiec zdycham...
 
Do góry