reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam sie dziewczeta:) staram sie jak moge zeby sie tu podlapac ale pomalutku:) No wiec tak kochane jestem mamusia juz 2 lata i 8 miesiecy , moja gwiazda jest naszym rozpieszczuchem a urodzilam ja w irlandii z czego jestem bardzo zadowolona. Czesto was czytalam jak coreczka byla mala korzystajac z waszych rad a teraz mysle ze fajnie by bylo z wami tu gawedzic :):-) czy moge sie przylaczyc??
 
Witam sie dziewczeta:) staram sie jak moge zeby sie tu podlapac ale pomalutku:) No wiec tak kochane jestem mamusia juz 2 lata i 8 miesiecy , moja gwiazda jest naszym rozpieszczuchem a urodzilam ja w irlandii z czego jestem bardzo zadowolona. Czesto was czytalam jak coreczka byla mala korzystajac z waszych rad a teraz mysle ze fajnie by bylo z wami tu gawedzic :):-) czy moge sie przylaczyc??

Kochana zapraszamy tu jest mile grono wspanialych mam :)) Ja np nazywam sie Sylwia mieskzam w Limerick wraz z NAdinka i Damianem :))
 
Witaj Mamo Martysi! Z jakich okolic Irl jesteś?

A ja siedze i czekam na godzine 0 a dokładniej na 23.45:-D -jedziemy do Dublina bo o 6 rano fruu do Polski:happy: I tak myśle czego zapomniałam jeszcze spakować. Emilka nadal ma gorączkę, prawdopodobnie przez zębulce wredne. Byliśmy dziś u lekarza i żadnych innych objawów infekcji. Oj coś czuje że ciekawa nocka nam się szykuje:no: Pozdrawiam mamuśki nie wiem czy w Pl będe miała jak cosik popisać ale mam nadzieje że chociaż z czytaniem wyrobie żeby nie mieć za dużo zaległości po powrocie Papatki
 
Ja tylko przelotem:-D.oglądamy z P "Norbita" na TVN,już go widziałam,ale jeszcze raz się pośmiejemy:tak:.Teraz reklama,P się kąpie,a ja myk-i jestem;-)
Serdecznie witamnową foremkę:happy:.mamo_martysi śmiało,przyłącz się do naszego nie przeciętnego grona:-D i rozgość:tak:
Gastone-najlepsze życzonka imieninkowe.A najbardziej życzę Ci tego co sobie;-)Wiesz o co chodzi?!Powodzonka:laugh2:
lubiczanko:czasem faktycznie wieczorami czasem czas mam zajęty tym tego tamtym.ale to raczej szlifowanie kondycji,niż starania o dzidzię bo ja jeszcze na Cilest;-)
Paskudna ta sprawa z trzema osobami w jednej:no:,dziwię się jej chociażby dlatego,ze ja w jednej osobie czasem nie mam czasu ogarnąć na czas forum i popisać troszkę,a ona za trzy pisała!!!:szok:Żarty,żartami-ale to na prawdę delikatnie mówiąc niefajne:no:
Lecę,miłego wieczorku:-D
 
Witam ja tylko na chwile dorwalam neta he
wiec pogoda w barceolnie piekna duzo zwiedzamy lazimy po nocach i rozkoszujemy sie tutejszymi widokami jest super jednym slowem hi
nadrobie zaleglosci jak wroce buziaki
 
Witaj Mamo Martysi! Z jakich okolic Irl jesteś?

A ja siedze i czekam na godzine 0 a dokładniej na 23.45:-D -jedziemy do Dublina bo o 6 rano fruu do Polski:happy: I tak myśle czego zapomniałam jeszcze spakować. Emilka nadal ma gorączkę, prawdopodobnie przez zębulce wredne. Byliśmy dziś u lekarza i żadnych innych objawów infekcji. Oj coś czuje że ciekawa nocka nam się szykuje:no: Pozdrawiam mamuśki nie wiem czy w Pl będe miała jak cosik popisać ale mam nadzieje że chociaż z czytaniem wyrobie żeby nie mieć za dużo zaległości po powrocie Papatki

Bezpiecznej i milej drogii i niech dzieciaczek zdrowieje :))

Witam ja tylko na chwile dorwalam neta he
wiec pogoda w barceolnie piekna duzo zwiedzamy lazimy po nocach i rozkoszujemy sie tutejszymi widokami jest super jednym slowem hi
nadrobie zaleglosci jak wroce buziaki

Nic tylko pozazdroscic wspanialej wycieczkii :))
 
reklama
Do góry