reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.
I cóż napisać jak znowu to samo za oknem i w domu do zrobienia:sorry2:

Miło widzieć/czytać nowe Mamy:tak: Witamy:happy:

Nie mam na nic weny i jeszcze nigdzie się nie można ruszyć... ech... może się wiczorem odezwę jak będę miała chwilę;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie te nowe również:-):-):-)
Wiktor po szaleństwach w Busy Bees obiad zjadł z prędkością niesamowitą i jeszcze dojadł parówki które zostały ze śniadania :-D:-D no i ja objedzona a teraz czeka mnie pranie dywaników piesek przestał lać w domu to mąż zniósł je ze stryszku :tak: ale szczerze mi się nie chce :no: no ale jak mus to mus :eek: zmykam zajrzę później;-)
 
Cześć dziewczyny. Witam nowe foremki. Widzę że reszta towarzystwa z Galway ruszyła z dziećmi na plac rozrywek i fajnie bo pogoda nie ciekawa i nie nastraja optymistycznie u nas teraz leje.
Kamcia mam nadzieje że już jest dzieciątko z nami.
Asienko z polski bym radziła zabrać herbatki bardzo dobra jest z koperku i pomaga maluszkowi, moja też miała problemy z kupkami a to dlatego że musiałam przejść na butle więc zaopatrzyłabym sie w czopki albo tutaj teraz są syropki dzięki którym dzieciątko może swobodnie się załatwić. Na odparzenia pupy stosowałam tormentiol po sudocremie było tylko gorzej, teraz stosuje krem bambino i jest super i niedrogi. A na przeziębienia gorączke to proponuje panadol też sa różne smaki. A zmiany klimatu się nie bój naszej nic niebylo a lecieliśmy z deszczu i zimna w upał.
Sofik jesteś kolejną osobą która zachęca mnie do zjedzenia pizzy ale co tu robić w taką pogodę raz można sobie poszaleć z kaloriami. Mogłabyś podać mi prosty przepis na pizze chodzi mi o ciasto chyba że gotowe używasz.
Lubiczanko podziwiam Cię że tak świetnie sobie dajesz rade z dzieciaczkami mnie przeraża 2 a z jednym mam też urwanie głowy.
To tyle na razie może później się odezwię idę bawić się na piłce z moją gwiazdeczką dobre ćw. na kręgosłupek a ile frajdy przy tym :-):-):rofl2::rofl2:
 
Witam.
I cóż napisać jak znowu to samo za oknem i w domu do zrobienia:sorry2:

Miło widzieć/czytać nowe Mamy:tak: Witamy:happy:

Nie mam na nic weny i jeszcze nigdzie się nie można ruszyć... ech... może się wiczorem odezwę jak będę miała chwilę;-)
Widze, nowy suwaczek sie pojawil...
Mocno trzymam kciuki i zycze duzo silnej woli:tak: Sama wiem, co to znaczy dieta, niestety:-D

Ja rowniez witam nowe mamusie

Co do przywozenia rzeczy z PL, to ja zawsze staralam sie uzywac tego, co jest dostepne na irlandzkim rynku. A jesli juz naprawde czegos nie moglam znalezc, to zawsze sa jeszcze polskie sklepy...
I Lubiczanka ma racje, Tantum Rosa- swietna sprawa i to chyba jedyna przywieziona z PL. No w sumie byla jeszcze herbatka wspomagajaca laktacje, ktora moja mamusia sama postanowila mi zakupic i przywiezc:-D
Aaaaa, no i oczywiscie polskie % na pepkowe:-D:-D
 
Witam!!
Pogoda znow nas nie rozpieszcza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mam dosc tej pogody nawet na chwile z malym na dwor nie moge wyjsc!!!

Sofik narobilas mi ochoty na pizze!!!!

Ja jeszcze bym przywiozla z Polski dla malucha...pieluchy tetrowe,Linomag ,Alantan Plus,majtki jednorazowe poporodowe(nie wiem czy tutaj sa),Fride albo marimer(apirator),gruszke,na duze odparzenia jest dobry clotrimazolum(wlasnie go uzywam) Szymkowi wyszly odparzenia pierwszy raz!!!ale juz wszystko opanowane;-),
Zmykam bo maly probuje dostac sie do kominka:wściekła/y:
 
ewelcia są majtki poporodowe w tesco:tak:i gruszki:tak:

byłam w aptece zapytac o oilatum i babka powiedziała ze to od 6miesiąca jest:eek::confused2:i nawet pytała pediatry:sorry:no i nie kupiłam:no:
 
Pieluchy tetrowe można dostac w Boots.
Clotrimazolum to nic innego jak Canesten
Tormentiol to chyba antybiotyk?.
Nie należy stosować leku Tormentiol:
• w nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku;
• w przypadku złej tolerancji kwasu borowego i jego pochodnych;
• u noworodków i niemowląt;
• w miejscowych odczynach poszczepiennych;
• w zmianach skórnych w ospie wietrznej;
• na rany lub znacznie uszkodzoną skórę.
 
Kurcze jak zobaczyłam tą pizzę to mi też ochota przyszła ale nhie chce mi się robić:no:
nie mogę się zebrać żeby te dywaniki wyprać a co dopiero pizze robić :eek:
A moje dziecię kochanę właśnie na deser po obiadku najadło się psiej suchej karmy :confused2::confused2::confused2: leżeli sobie we dwóch przy misce ( pies i Wiktor) i na zmianę wcinali :eek:
muszę mężowi powiedzieć żeby tej karmy nie kupował skoro młodemu smakuje :sorry: wcześniejsza nie przypadła mu do gustu więc byłam spokojna :cool2: a teraz zonk:sorry:

anineczka tormentiol nie jest antybiotykiem, a mi pediatra kazał stosować na odparzenia w przypadku jak zwykłe kremy nie dawały rezultatu , nie można go tylko za dużo używać właśnie ze względu na kwas borowy który nie jest dobry dla niemowląt i noworodków ale jak się posmaruje raz na jakiś czas nic się nie stanie ;-) a jest genialny na silne odparzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
anineczka tormentiol nie jest antybiotykiem, a mi pediatra kazał stosować na odparzenia w przypadku jak zwykłe kremy nie dawały rezultatu , nie można go tylko za dużo używać właśnie ze względu na kwas borowy który nie jest dobry dla niemowląt i noworodków ale jak się posmaruje raz na jakiś czas nic się nie stanie ;-)
Aha.No i wsio jasne.
Ja go używałam do gojenia się tatoo :-D
 
reklama
Marta ja uzywalam oilatum jak Szymon byl maly i wszystko jest wsio!!!

Anineczka ja sie nie znam na tutejszych odpowiednikach lekow:sorry:

A u nas chyba nie ma takiego sklepu jak Boots:no:wiec pieluchy z Polski przywozilam i rozek tez;-)
 
Do góry