reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Pauletta trzymam kciuki i ja obstawiam sobote!

A ja sie dzis ponudze, Amanda sie lepiej czuje, nie ma goraczki,ale z domu z nia jeszcze nie bede wychodzic dzisiaj :-) Pogoda taka sobie, z checia bym wogole sie z pidzamy nie przebierala.Ale juz 11 to wypada :-)
 
reklama
Czesc mamcie.Nie nadrobilam was bo nie mam sily.Zalapalam jelitowke od mojego dziecia.Wczoraj mialam biegunke,zwracalam.Wieczorem gorczka,bole kosci.Ale dzis juz lepiej.Podobno kobieta w ciazy przechodzi jelitowke slabiej bo wytwarza wiecej przeciwcial.Lekarza mam kochanego musze wam powiedziec ,dal mis woja komorke i kazal dzwonic i o wszystko pytac i w razie czego przyjezdzac z moczem zeby sprwdzic czy sie nie odwodnilam.Ale pilam duzo wiec jest w porzadku.
No ale zeby nie bylo,zaliczylam zemdlonko w lazience...ale to chyba z glodu..
No i w nocy maz zaczal latac do kibelka.wiec cala rodzina sie rozchorowala...
Uciekam zjesc jakas kaszke,bo narazie stale pokarmy minie przechoda przez usta..
 
Gastone,Ty to się masz w tej ciąży:sorry2:Biedna jesteś,wciąż Cię coś dopada:sorry2:Zdrówka życzę,Maksiowi też:tak:A na nasz zlot się nie wybierasz?Na kiedy masz termin?
Ewelcia Ty się lepiej przyznaj coś Ty wczoraj swojemu mężowskiemu zrobiła wieczorem,że się zgodził na ten zlot i to na dwa dni:-DI jeszcze się chciałam przypomnieć,że czekam na fotki od Ciebie:tak:
Właśnie przyszedł list,że mi syneczka do szkoły przyjęli:tak:Mój malutki,dopiero co w brzuchu mi rewolucje robił a tu już będzie szkołę niedługo roznosił:blink:
Pauletta,a kto Ci będzie zwierzątka karmił i zboże pilnował jak Ty do szpitala wybędziesz?:-D
 
Ostatnia edycja:
Gastone widzę,że ciąża Cię nie rozpieszcza.A to zemdlenie :szok:
Trzymaj się kochana.

Tichonku ja właśnie czekam na list i coś się doczekac nie mogę :sorry2:
A do 3 szkół składaliśmy :baffled:

Kasiu kurcze muszę pomyślec bo w sobotę moja psiapsióła z Galway przyjeżdża :sorry2::dry:
 
Pauletta,a kto Ci będzie zwierzątka karmił i zboże pilnował jak Ty do szpitala wybędziesz?:-D
no jak to kto mój małżonek kochany :tak::tak::-D
Gastone zdrówka życze dla Twojej familii a przede wszystkim tobie dużo siły :tak:
Anineczko Twój M dostal wczoraj dwa kawałki karpatki ode mnie dowiózł jeden chociaż czy pochłonął wszystko po drodze?? ( niestety nie miałam większego pudełka żeby zapakować więcej wybacz :zawstydzona/y::sorry2:)
No a ja musze trochę na odkurzaczu polatać i szmacie za dwie godzinki będe miała teściów w domku :tak::-)
 
Ja tylko tak na chwilke, expresowo.
Pospalam do 11.:-) Moze i bym dluzej spala ale siostra mnie telefonem obudzila:baffled:
A taki mialam fajny sen...:sorry2:
Mialam dzisiaj isc do kumpeli na kawke na 12... Ale chyba cos mi nie wyszlo. Jutro tez jest dzien.
A teraz trzeba isc wlosy wysuszyc i sie ubrac, bo A. wroci na lunch i bedzie marudzil, ze od kiedy wstalam, na BB siedze...
To milego dnia i do potem...
 
reklama
Hej laseczki u nas dzis pogoda nie ciekawa choć słonce się pojawiło:-) wczoraj kupiliśmy bilety do PL na promy jedziemy na 2tyg małego komunia chrzest Julci i do domku mam nadzieje ze uda się zrobić to razem :tak:ale jeszcze muszę kasy uzbierać :szok: bo wydatek nie zły liczą sobie nawet po 150zł za osobę - Komunia ciekawe ile biorą za wesele kosmos :szok:ale i tak taniej jak bym miała wszystkim bilety kupić żeby tu zrobić :no: a do tego trzeba coś tam naprawić w aucie co kosztuje 2tys zł w PL po prostu same rozchody mało przychodów :-D Pozdrawiam
 
Do góry