reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

emili wesele to 160 zł na łepka tak więc niewiele więcej.
Ale koszty was czekają masakryczne :baffled:

Pauletta M zjadł jeden kawałek a ten drugi podziele chłopakom po obiedzie :tak::tak:
Dziękuję.
Jak przyjadę przywiozę Ci większe pudełko...no wiesz,tak na zaś :-D:-D:-D

Kasiu moje skromne progi zawsze otwarte dla Ciebie i Twojej rodzinki.A o wakacjach ja serio,serio jak zatęsknisz za zieloną irlandią,którą wcale zielona wiecznie nie jest :dry::-D

No i gdzie to słońce?
Piździ jak w Kieleckim,uszy myślałam,że mi odpadną.
Antek wrócił z wyrysowaną flagą Irlandii na buźce,po drodze zgubił balona ,który dostał w przedszkolu.Matt połamał już doszczętnie kask boba budowniczego.
Dla tych co nie wiedzą Matt nigdy nie rozstaje się z kaskiem,hełmem czy jak to nazwac.
Wychodząc z domu nie woła o czapkę a o kask,chodzi z nim wszędzie.Do sklepu,do przedszkola po Antka a nawet w gości.
Muszę mu jakoś skleic ten kask bo będzie jadka. :dry:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych co mieszkają w Galway (no Te poza Galway też może będą coś wiedzieć):biggrin2: Szukam eleganckiej tuniki na wesele coś a'la takiej może z satyny no nie ważne po prostu eleganckiej. I nie wiem gdzie mogę pochodzić, żeby coś ładnego wychaczyć. Na wesele lecimy za 3 tyg. więc to już czas tym bardziej, że brzuszek rośnie, a ja nie należę do osób o małym rozmiarze:zawstydzona/y:
Kiedyś chodziłam do sklepu Evans (moda dla puszystych) niestety albo go zlikwidowali, albo przenieśli w inne miejsce:dry: Sklep był koło jednego z wyjśc z dunnes stores'a. Byłam w sobote w mothercare i mierzyłam ładna bluzeczkę, ale potrzebowałabym romiar większy i niestety nie mieli :no:

Za wszelka pomoc dziękuję serdecznie...
 
Ostatnia edycja:
w końcu chwila oddechu :sorry2:

witam sie :-)

Martysia tez rano juz do szkoły poszla "malnieta"...Niki zasnęła juz jakis czas temu- mam błogą cisze:cool2:
Zobacz załącznik 225515


Co to ja chciałam... a dziewczynki, ktore chcą nabyć rzezuchę mogą ją znalezc w ichniejszych sklepach pod ichniejszą nazwą CRESS Curled :tak:chyba Misia pytała niedawno. A ja w tamtym roku z PL kazałam se wysłać:baffled::-D:-D dlatego dzielę się wiedzą :cool2:

Kasiu... nie wyjezdzaj..Zobacz załącznik 225509

Gastone sił i zdrówka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Tichonek a kiedy ten zlot w koncu planowany? I gdzie?Ja nie moge nic powiedziec teraz jeszcze bo nie wiem jak bedzie moje samopoczucie.Jak widzisz ciagle mam jakies niespodzianki..
 
Kasiu[/B] moje skromne progi zawsze otwarte dla Ciebie i Twojej rodzinki.A o wakacjach ja serio,serio jak zatęsknisz za zieloną irlandią,którą wcale zielona wiecznie nie jest :dry::-D

No i gdzie to słońce?
Piździ jak w Kieleckim,uszy myślałam,że mi odpadną.
Antek wrócił z wyrysowaną flagą Irlandii na buźce,po drodze zgubił balona ,który dostał w przedszkolu.Matt połamał już doszczętnie kask boba budowniczego.
Dla tych co nie wiedzą Matt nigdy nie rozstaje się z kaskiem,hełmem czy jak to nazwac.
Wychodząc z domu nie woła o czapkę a o kask,chodzi z nim wszędzie.Do sklepu,do przedszkola po Antka a nawet w gości.
Muszę mu jakoś skleic ten kask bo będzie jadka. :dry:
Jestem niormalnie fsruszona ...
A Stasiu ma bluzke z Tomkiem pociagiem.. jakie ja musze podstepy czynic zeby mu ja wyprac od czasu do czasu...:)
w końcu chwila oddechu :sorry2:

witam sie :-)

Martysia tez rano juz do szkoły poszla "malnieta"...Niki zasnęła juz jakis czas temu- mam błogą cisze:cool2:
Zobacz załącznik 225515



Kasiu... nie wyjezdzaj..Zobacz załącznik 225509
Margot :| :| oczy Ci sie pocą...nie bucz:-( trza byc twardym a nie miętkim... :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Pieknie Martysia wymalowana :D
 
Margaritta jak to za free?

A mi się sąsiedzi wynoszą :dry:
Długo się nie namieszkali,raptem miesiąc,półtorej :blink:
I widzę,że na daft już chatka wystawiona :tak:
Może któraś chętna na sąsiadkę,hę?
 
Witam,:-)
Lewcia87-sprawdz w monsonie lub w tk.maxxie.
Mamaady-witaj w klubie spiochow!


Sluchajcie dopiero co wczoraj karolanicola pisala, ze ma problem z child benefit, ja dzisiaj sprawdzam konto i prosze w tym miesiacu tez mi child benefit nie wplynal.:wściekła/y:
Dzwonie do nich, oczywiscie 10 min spedzilam z sluchawka w reku zanim mnie polaczyli. Odebrala jakas "straszliwie mila" Pani,:szok: ze juz na wstepie nie chcialo mi sie z nia gadac, :wściekła/y:pytam WHY? A Pani na to ,ze ostatnia forma wyslana byla za pozno-wielka sciema bo wyslalam ja na drugi dzien jak ja dostalam.
Sprawa w gruncie rzeczy wyjasniona, dostane w nastepny miesiac x2.
Tak czy siak jaja sobie z ludzi robja, bez zadnych podstaw, przestaja placic i maja wszystko gdzies.
 
reklama
anineczko kochana ma .. no bo ... nie mam polskiej TV i sobie w necie ogladalam,ale...chyba stwierdzili,ze przeginam :D:D i nie ma juz na tej stronce i na zadnej innej :|
 
Do góry