reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Zaraz sie wsciekne i wyrzuce tego zloma za okno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
G***o nie chce chodzic ciagle sie rozlacza:wściekła/y::wściekła/y:

Tichonku poszlo gladko,zadnego przekonywania,tylko dodalam ze bedzie mial kolegow i z kim sie piwka napic,zaczal sie tylko smiac hehe.

Anineczko heh nie dlugo mnie wywalicie z tego forum :( - zartuje.
Wiem,wien przypadek-kazdemu moze sie cos wcisnac :)

Gastone zdrowka zycze dla calej rodzinku,fajnie ze masz nr.tel do lekarza i o kazdej poze mozesz dzwonic,zawsze to lzej na duszy wiedzac ze tak jest:)

Z CHB list mialam ostatnio w pazdzierniku ale placa mi normalnie w tym miesiacu tez dostalam.
Jeszcze nie mialam z nimi przebojow.

No i mam ochote na karpatke.
Przepis niby mam,ale chyba cosik bedzie mi brakowac do niej a i sama calej nie zjem.

Wyszlam na dwor z Szymem ale pizka , masakra,mlody zasnal i spi przykryty przed domem :)
 
Ostatnia edycja:
I ewelci dałam czerwoną kartkę :szok::szok::szok:
Skoro Ci Ewelci sernik nie smakowal, to trzeba bylo powiedziec a nie tak z grubej rury czerwone kartki leca:baffled: :-D
A jak tam SW? Byli? Chyba nie, skoro dzisiaj znowu obiad serwujesz:-D
Ale bym sobie zjadla tej Twojej fasolowej...:sorry2:
Zgadnijcie, co u mnie jutro na obiad:-D:-D:-D

A ja wpadam ze skrajnosci w skrajnosc... Albo sie dze i nic nie robie, bo mi sie totalnie nie chce albo robie cos od samego rana i usiasc nie moge... Dzisiaj tak mam i dzieki temu moja kuchnia prawie lsni;-)
A moje pazury wygladaja tragicznie od tych wszystkich cifow i domestosow:baffled:
Czyli ten moj len tez ma dobre strony- pazury sa w stanie oplakanym tylko raz na jakis czas:-D
 
Wiedziałam,że będziecie się czepiac sernika :-D:-D
Był naprawdę dobry.
Coś tam niby odkręciłam sama z tą kartką.Jakiegoś reversa wcisnęłam,ale w sumie nie wiem dlaczego to dalej tam jest :baffled:
No bo to tak jest jak się człowiek spieszy :dry:

idę za przykładem mamy_ady poszukac pędu i chatę ogarnąc bo dzieci nakarmione,ale SW może się przykleic do kanapy :cool2:
A jeszcze dziś przyjeżdza chrzestny Matta to trzeba udawac,że czysto.
Mój M na lotnisko go o 4 musi odstawic.Znowu się nie wyśpi :-D

Ewelcia mój M się cieszy,że będzie Twój.:-)
Choc mój tak naprawdę grubo się zastanawia nad pobytem 2 dniowym w Athlone :sorry2::tak::-D
Już ja i moje magiczne rączki go przekonamy :-D:-D:-D
 
Anineczka boszzz ja myslalam ze bedzie moj bo napisalam ze karpatke moze bym zrobila,a pozniej sie skapnelam ze chodzi o to z ebedzie moj M:-D:-D:-D
 
idę za przykładem mamy_ady poszukac pędu i chatę ogarnąc bo dzieci nakarmione,ale SW może się przykleic do kanapy :cool2:
A jeszcze dziś przyjeżdza chrzestny Matta to trzeba udawac,że czysto.
Mój M na lotnisko go o 4 musi odstawic.Znowu się nie wyśpi :-D

Ewelcia mój M się cieszy,że będzie Twój.:-)
Ja w pierwszej chwili tez zrozumialam, ze M. bedzie Ewelci :-D Myslalam, ze czegos nie doczytalam jak zwykle :-D

A co do sprzatania i SW, to nie zapomnij umyc chociaz jednego kubka, co bys miala w czym herbate z mlekiem zapodac :-D :-D

Ja zasiadlam przed kompem. Peda jeszcze mam ale czekam az Ada wstanie, bo musze moje hodowlane pytony powciagac do odkurzacza. Przydalo by sie jeszcze poprasowac ale czekam az mi jeszcze jedno pranie na suszarce doschnie, zeby za jednym zamachem mogla to ogarnac...
Obiad mam jeszcze z wczoraj, takze z czystym sumieniem oddaje sie BB :-D
 
reklama
Do góry