reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
czyżbym ostatnio nie mówiła,że za każdym Św.Patrykiem leje i wieje :dry:
Noooo to dobrej pogody życzę.

Idę się przytluic do członka :-D:-D:-D
Ludzie jak to brzmi...ale głowę będę miała powyżej kołdry,aby się nie udusic :tak::-D
 
pauletta jejku pamiętam swoje bóle do dzisiaj :/ miałam własnie co 10-15 minut i pojechałam bo mnie strasznie bolało,babka od razu dała mi gaz a bole nigdy nie zrobiły sie regularne

ide ciuchy składac zeby było gdzie usiąsc :/
 
witam
happy_st_patrick&#115.gif


st_patricks_day_h.jpg


st_patricks_day_c&.gif
a u mnie normalnie sie rozpadalo!Juz dawno deszczu nie widzialam na oczy :-D
przecierz to lalo strasznie

a mialo byc tak pieknie i slonecznie no i gdzie slonko no gdzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ehh...mojs pierwsza parata tez byla straszna lalo jak cholerka ale coz napewno dzisiaj pojdziemy
hihihi


Paulettaaaaa.....jestes czy jednak w koncu mala zdecydowala sie i juz jest z nami albo w drodze
 
Witam

Pauletta juz na porodówce.... ??
sniła mi sie dzis w nocy ze ur. dzis nad rane :) ciekawe ...


Moj M mial miec dzis wolne ale jest w pracy buuu

milego dnia Wam zycze ...
 
Hejka :-)
Dziewczyny Happy St Patrick Day :-);-)

Wlasnie rozmawialam z nasza Paulettka:tak: O 4 pojechala do szpitala. Lezy juz na porodowce, P jej towarzyszy;-)
Skurcze co 3-4 min, ale dosc bolesne:shocked2:, ale rozwarcie tylko 2 cm:baffled: i nie chca jej nic dac oprocz panadolu:baffled:

No ale juz niedlugo:tak:
Trzymaj sie kochana:-)
 
reklama
no to Pauletta mi sie sniła w czasie kiedy trafiła do szpitala...

Kochana szybkiego porodu Ci zycze... trzymaj sie kochana juz niedlugo bedziesz miec i teraz nie wiem jakie imie bedzie wiec napsize córeczke przy sobie...

jakiego ja mam dzis lenia :(
 
Do góry