reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

D.doby!
ewelcia-zdrowka Wam zycze!Szymowi przede wszystkim,oby sie wszystko ulozylo:tak:
Adulince tez zdrowka zycze i wszystkim innym chorowitkom:tak:Niech te wirusy juz znikna bo strach z domu wychodzic:no:
crazygirl-slodka ta Twoja emilka:tak:przegina jak ta dupcia kreci.Tancerka rosnie jak nic!
u nas juz sie chmurzy,a zanim postanowimy sie wybrac,pewnie bedzie padac..:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pochwalę się moja mała tancereczką:
[video=youtube;aecZHK1gYl4]http://www.youtube.com/watch?v=aecZHK1gYl4[/video]
:-D:-D:-DAle świetna jest!:tak::-DDupką to tak ekstra kręci,że nie do podrobienia:-DJednak dziewuszki mają subtelniejsze ruchy i wiedzą czym pokręcić w którym momencie:-DMój Radek to bardziej urzęduje na plecach,tudzież na głowie.Break dance chyba praktykuje:baffled:Albo skacze jak ping pong:sorry2:
I chodzi do tyłu,oddając hołd Michaelowi Jacksonowi:-D
 
Dziękuję :-) Jest więcej filmików na you tube jak ktoś chętny.. tytuły to Emilka2, Emilka1.. Albo przez nazwe użytkownika można zajrzeć monikaEmilka.

Dziewczyny co do katarku u dzieci.. Jak byłam w Polsce ostatnio to nasza lekarka poleciła mi lekarstwa homeopatyczne. A raczej jedno ukierunkowane na katar. Nazywa się Coryzalia. To są tabletki do ssania. Kazano mi rozpuścić 10 tabletek w 50 ml wody i dawać po 2,5 ml co 3-4 godziny jak tylko zauważę cieknący katarek i działa. Max dwa dni i po katarze śladu nie ma.. Zapytajcie swoich lekarzy w Polsce jak będziecie o to ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam mamunie.alez mam dzis lenia.Pupska mi sie z kanapaynie chce podniesc.Kuchnia wyglda jakby tornado przeszlo,obiad nie gotowy buuuuuu
Crazy Girl fajna tancerka ci rosnie.Moje dziecko odwala ostatnio you can dance,ale wychodzi mu goraczka sobotniej nocy z palcem w gorze.Smieje sie do lez ,bo naprawde rosniemi maly Travolta hihi
 
Witam!
Crazy Girl, jaj już nie mogę się doczekac, jak moja córcia, bedziei taka jak Twoja, super tanczy
Gastone jak zdrówko dzisiaj> ładny avatarek :)
 
mama ady BARDZO wspolczuje, doskonale rozumiem, co to znaczy patrzec na swoje chore dziecko i nie moc nic wlasciwie zrobic. Wazne, ze corcia czuje sie lepiej!!!!!!!
 
Ja tylko na chwile zebyscie o mnie nie zapomnialy :D
Przede wszystkim zdrowka zycze chorym dzieciaczkom. Nie ma nic gorszego..
A ii GRATULACJE dla PAULETTY :D fajnie ze masz juz Zuzie przy sobie :D
wiecej niestety nie pamietam..a tylko małą tancereczke :D suuper.. Moj Stanislaw to na razie chodzonego tanczy :D z elementami break dance :) to by bylo na tyle.
Aaa i jeszcze - dziekuje dziewczynkom za fotki :D

 
reklama
Do góry