reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczeta ja tylko na chwile :D w przerwie pakowania - dopadla mnie zlosliwosc rzeczy martwych - wydaje mi sie ze rzeczy do spakowania przybywa, a torby sie strasznie kurcza ...
Tak wiec jutro wylatam, nie bedzie mnie jakis czas... ANINECZKA zajmie sie wszystkim i bedzie Waszym pasterzem owieczki moje :D :D :) odezwe sie juz z PL .
papapa całusów 102 :)
 
reklama
Dziewczeta ja tylko na chwile :D w przerwie pakowania - dopadla mnie zlosliwosc rzeczy martwych - wydaje mi sie ze rzeczy do spakowania przybywa, a torby sie strasznie kurcza ...
Tak wiec jutro wylatam, nie bedzie mnie jakis czas... ANINECZKA zajmie sie wszystkim i bedzie Waszym pasterzem owieczki moje :D :D :) odezwe sie juz z PL .
papapa całusów 102 :)
:-:)-:)-(
 
Witam laski
Masakra jak czytam, życze duzo zdrówka dla dzieci. Anieczka szkoda że Wam sie spotkanie nie uda Jak Antek sie czuje?
Larcia jak chcesz moge ci podrzucic jutro po pracy elektrolity żeby mała sie nie odwodniła, chyba ze masz?:)
Kasia Irlandka powodzenia z pakowaniem!!!
Pauletta nacieszcie sie soba, i wracaj do nas:)
 
Hejka :-)
Widzę większość chora.. :baffled: DUUUUŻO zdrówka dla wszystkich.
Tichonek - to właściwie Ty też dosyć szybko zapisałaś Radka do szkoły.. bo tutaj od 5 roku życia jest 1 klasa? Dobrze kojarzę? A duży wybór miałaś? Daleko będzie miał do szkoły?
Zmykam kąpać Patryka :happy2:
:no:Od 4 roku,tzw.infant class:tak:tak więc Radek już od września tego roku idzie:tak:W tej chwili mam dość daleko do szkoły,tzn.w grę wchodzą tylko autobusy bo z buta to z młodym ze 45 minut musiałabym iść:baffled:Ale my do końca września mamy umowę na mieszkanie i potem chcemy właśnie bliżej szkoły lub chociaż bliżej autobusu się przeprowadzić:tak:
Anineczko:szok::szok::szok:Łosz matko z synami!Szkarlatyna?!:szok:Zdróweczka życzę i oby na resztę rodzinki się nie przeniosło:baffled:
KasiuIrlandko,zostań:-(
Dyta bólu główki ani troszkę nie było:happy2:Smacznych drinków mojej receptury:tak:
 
oj biebe wy chorowitki:(( życzę szybkiego powrotu do zdrówka!! :D

Tichonek co to za przepis ze spritem, martini i ogórkiem?? chętnie się napiję, odkąd nie karmię piersią na wszystko mam smaka hehe:))

crazy girl niestety mój też lubi od czasu do czasu wyskoczyć, np teraz jest u kolegi i pije piwko...
 
Witam wieczorową porą.
Ja na chwilkę a więc dziś dzień bez zmian, wieczór najgorszy; do niedawna tylko gardło a teraz i nos mi zaatakowało:wściekła/y::wściekła/y:Wzięłam polopirynke i rano zobaczymy, mój J no też niby lepiej ale on to tak zawsze niby go rozkłada a po 3 dniach fryga a ja z wiadomej sytuacji tygodniami się męcze. Agatka wydaje mi sie że już zaleczona ale skąd ten kaszelek z przerwami:confused: Mówię Wam ktoś mnie przeklnął (nas) no nic spokoju nie ma niech już będzie ciepło. Wogóle to jestem załamana że mogłabym nawet jelitówke złapać i jak to przyjdzie w nasze str to nie wiem zabunkruje sie na forever.
Więc dytka ja wciąż walcze z jakimś cholernym wirusem i proszę górę o to bym nie trafiła tylko do szpitala nie przeżyję tego 2 raz, rozstania z moją agutką :-:)-(
kasiu irlandko tak jakoś mi smutno że wyjeżdzasz...., ale wiem że z forum nam nie znikniesz prawda???
reni święta prawda KLĄTWA :szok::szok:
anineczko Ciebie też kobietko szkoda, no skąd te wszystkie płamęty się biorą
Wydaje mi sie że powinnyśmy SPALIĆ MARZANNE najwyższy czas może wtedy spokój zagości na naszym forum.
Dobranoc idę się kurować :tak:
 
Anineczko, nie martw sie szkarlatyna leczonna nie jest groźna, tak jak pisze Didi, powinna się złuszczyć skóra i język malinowy
Zdrówka wam życzę
Mój Erys jak miał pół roczku, lekarka stwierdziła u niego szkarlatyne, dostał zastrzyki, a okazało się, ze to nie było to, tylko zwykła trzydniówka, nie ma to jak trafna diagnoza :baffled:

Oglądamy na tvn komedie, o 40letnim prawiczku ;-)
 
reklama
Kasiu :-:)-:)-:)-:)-:)-(
Byndem tynsknic kochana :sorry2:
I zapraszam do mnie,pamiętaj :tak::tak:

moniadan już sie wczytywałam w tą szkarlatynę.Powinnam zrobic ASO (badanie krwi) po chorobie czy paciorkowiec poszedł sobie precz i tak się zastanawiam czy tutaj robią takie badanie :dry:
Narazie malinowego języka nie widzę,skóra też nie schodzi,ale to może przed nami.
Młody dostał erythroped antybiotyk właśnie na tą szkarlatynę.
Biedny żali się na ból kolan i cały dzień leży,a i tak mówi,że go leżenie strasznie męczy :dry::-D


Straszne jest to co się teraz dzieje.Choróbska sioooooooooooo
 
Do góry