reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Obiecałam sobie że dziś wieczorkiem nie włącze kompa:sorry2: ale nie udało sie..;-):-)musiałam zajrzeć;-) Posadziłam sobie kwiatki..Na szczęście m przejął małą jak przyszedł, bo chyba bym wybuchła:baffled:
MartaF i ja dziś mojemu kolacyjkę zrobiłam bo zajął sie dzidziolem..
Pauletta
mnie coś ostatnio farma nie przyciąga:dry: ..Za bardzo mi się komp muli i zaraz się wkurzam..;-)
Wisienka123 Welcome back!;-)
A teraz dobranoc kobietki.. Moja nastepna czynność to START-> WYŁĄCZ KOMPUTER->WYŁĄCZ... i zabieram się za kocyk...Do jutra!
 
reklama
Pauletta... ptaszki mi cwierkaly ze masz romans do krawcowej..hahah
dla kogo to ma byc?? i jak ma wygladac?? to wtedy powiem czy potrafie ..znaczy czy podejme sie tego :)
 
Ostatnia edycja:
Hej;-) Ja dzisiaj tez bylam busy bo Niki mi nie spal w dzien, przez co byl dwa razy bardziej upierliwy.Pogoda byla nienajgorsza wiec troche pokorzystalismy, potem padl mi o 20;-) Mam teraz tylko nadzieje, ze nie wstanie mi o 5 nad ranem:sorry2:
A ja ide teraz pocwiczyc na mojej nowej machinie;-) tzn. sprawilam sobie taki pas wibrujacy zeby troche brzucha stracic:-D i jakos z braku czasu od tygodnia nie moge sie za niego zabrac, wiec dzisiaj mam okazje bo wolny wieczorek troche dluzszy. Ciekawe czy to jakies efekty daje???:sorry2:
 
Noooo, jestem
Zaraz ide w posciel, bo padam na twarz.
Pauletta i Kamcia odwiedzone :-) Tylko kawy sie z zadna nie napilam, bo pora nie ta;-)
Ale woda i kompot jablkowy Kamci znacznie lepsze i zdrowsze, nie?:-)
Autko NCT przeszlo bez najmniejszego problemu:szok::-) Jupiiiii:-D:-D:-D
Jedyne, co trzeba wymienic, to zarowka nad rejestracja, bo zaniemogla biedna:-p
No i trzeba znalezc kupca i tyle:tak:
Paulettko, mam nadzieje, ze moj "gadzecik" odciazy Twoje cycki, rece i zalatwi ci troche "wolnego" od Zuzi. Chociaz ona taka slodka i kochana, ze az zal ja odkladac:-D:-D

Nie wiem, co to ja jeszcze chcialam i mialam pisac...
Ide sie kapac i spac a wlasciwie, to czytac.
To do jutra, dobrej nocki kazdej z Was zycze.

Nie wiem czy witalam nowe forumki, bo jesli nie, to przepraszam i Witam z opoznieniem ale bardzo serdecznie:-)

Lubiczanko, zapomnialabym... To, co rano widzialam za roletami, to faktycznie slonce bylo. I moze w ciagu dnia nie bylo cieplutko ale przynajmniej nie padalo;-):tak:

No to juz naprawde uciekam, papapapapa
 
didi :-D dla mnie na wesele sukienka a jak ma wyglądać hmmm tak by mi do figury pasowało i ukryło conieco :-D:-D:-D

hahah..a pisalam frog tylko nie sukienka slubna... haha... wiesz moglabym ale musialabym sprowadzic overlock z Pl.. z czego?? na kiedy?? czy masz wzor?? no i jakies szablony najlepiej potrzebne ... rozumiem ze cos w stylu wieczorowym.. musialabym sie z tym przespac ale musze tez znac szegoly... wtedy moge powiedziec czy zgadzam sie...
ale wyzwanie..haha.. i nie powiem ze nie kusi..

wiesz ja mam sukienke moja slubna..w sumie taka wieczorowa...spodnica z gorsetem.. haha...pasuje taka na kazda talie i figurke a wyglada super

zmykam...papa..
 
Ostatnia edycja:
galweyowskie mamusie ja kupuje wieprzowinke typu karczek lub łopatka u butchera irlandzkiego na terrylandzie obok warzywniaka pakowanepo 2 kilogramy okolo 9 euro...no i pan ma golonka 2 szt po 3 z hakiem i kroliczki jak ktos lubi :)
 
hahah..a pisalam frog tylko nie sukienka slubna... haha... wiesz moglabym ale musialabym sprowadzic overlock z Pl.. z czego?? na kiedy?? czy masz wzor?? no i jakies szablony najlepiej potrzebne ... rozumiem ze cos w stylu wieczorowym.. musialabym sie z tym przespac ale musze tez znac szegoly... wtedy moge powiedziec czy zgadzam sie...
ale wyzwanie..haha.. i nie powiem ze nie kusi..

wiesz ja mam sukienke moja slubna..w sumie taka wieczorowa...spodnica z gorsetem.. haha...pasuje taka na kazda talie i figurke a wyglada super

zmykam...papa..
szablonów brak :sorry2: z czego to nie mam pojęcia nie znam się:sorry2:na za miesiąc:sorry2: wzoru brak:-D czyli jednym słowem czy pożyczysz swoją ślubną??:sorry2::-D
 
szablonów brak :sorry2: z czego to nie mam pojęcia nie znam się:sorry2:na za miesiąc:sorry2: wzoru brak:-D czyli jednym słowem czy pożyczysz swoją ślubną??:sorry2::-D

na za miesiac..eee:sorry2:... ja lece do Pl 24 a szycie chyba zajeloby mi wiecej czasu bo musialbym robic to po nocacvhc z pomoca mojego P przy dzieciach .. a moje suknie moge miec w srode..haha.. i jak bedzie pasowala pozycze:-D;-)
 
reklama
Misia a moze Ty tego neta w Polandii mialas i tam uruchomilas?
Kiedys nasz madry znajomy wzial vodafona do PL i pozniej wlasnie przyszedl mu taki kolosalny rachuneczek......
Lubiczanko ojej ,mam nadzieje ze sie szybciutko sprawa wyjasni z tym rachunkiem....
Marta ja zaraz po urodzeniu odczuwalam straszne bole w krzyzu,wlasnie w tym miejscu gdzie mi sie wbijali,ale na szczescie nie trwaly one dlugo....
anineczko fajnie ze z m pogadaliscie sobie,i nie waz mi sie go nie sluchac,ale czytaj ostatniego Twojego posta chyba nie przystosowalas sie do m wskazowek i glowke nadal boli......
Ja tam przezywam wszystko jakos chyba inaczej....poprostu staram sie nie brac wszystkiego do glowy tak bardzo mocno...
Asienka moze zajzyj do paszczy Ani a noz znajdziesz nowego kla...

Szym ma katar a do tego dzis zaczal pokaslywac....nasmarowalam go masca(snufle baby ) czy jakos tak.....wybudzil sie na arzie raz.
Ja tez mam nos zapchany i gardlo zaczyna ,mnie bolec:baffled:.

Szym strajkuje i nie je nic oprocz mleka...noramalnie mi receopadaj....
Szykuje mu codziennie cos innego i to nie raz dziennie i doooopa wszsytko laduje na podlodze....od jutra koniec gotowania i szyowania bo w efekcie wsio wyrzucam:-(

Lubiczanko mam jakiegos priva ale jeszcze go nie czytalam:( domyslam sie ze od Ciebie :)
Jutro postaram sie wyslac focie...dzis juz padam na ryjek...nie mam mocy...
 
Do góry