reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam dziewczyny
Ja ostatnio troche busy byłam:)
KaMcia szkoda że nie bedziesz dłużej bo ja prace kończe o 3 a z chęcia bym Cie poznala, ale Didi jes chętna. Dobrze ze załatwiliscie z tym aparatem.
Ewelcia no taki gorąc to może byc uciążliwy, ja nie wiem jak mój syn to znosi...:/
Po pracy była u mnie Didi posiedzialysmy troche, potem fryzjerka sie pojawila podciela mi włoski , no a teraz relaksik.
Misia wyglądasz bombowo:)))
Zgagadasz rade jeszcze troche może Cie nawiedzimy w weekend z Lubicznka:)))
Lubiczanko ciesze sie że bedziecie u mnie bedzie fajnie:)
Anieczko a co sie dzieje że humoru brak..? Może tez bedziecie w Galway na weekend??:)
Crazy girl ale ty zdolniacha jestes:))
Julia fajnie że Wam sie udało z tym domem:)
Dobra lecę Dobranoc
 
reklama
Lady Zgaga jakos dalam rade z tym moim lobuzem,w pocie czola ,dobrze ze tesciowa chetna do pomocy:wściekła/y::angry:
Anineczko ja mam nowy termometr i najwiecej dzis pokazywal 23stopnie ;-)czyli ten Twoj nie jest tak, do konca bardzo popsuty....poprostu dodaje jakies 10 stopni....:-D;-)
 
witam wieczorkiem
my dzisiaj tez dzien poza domem...najpierw na roczek do kolezanki synka.. pozniej do Kamci spodnie podrucic...ale posiedzialam troszke...a Al zadowolony bo mial z kim grac w gry ..hahah...:)
teraz w lozeczku lezymy Ewunia jakas maruda sie zrobila ale coz dzien miala pelen wrazen bo corka kolezanki ciagla ja za uszka i podrapala jej glowke..:( chyba z ciekawosci bo podobaly jej sie kolczyki a ona nie ma..


co do jutrzejszego spotkania z KaMcia.. to chyba odpadam bo od 9 do 12 bede pilnowala dzieciakow kolezanki wiec plany mi sie zmienily

Lubiczanko ..slyszalam ze do mine tez wpadniecie na kawke..tylko musze wiedziec w jakich godzinkach bo olsnielo mnie ze w niedziele ide do kolezanki na urodzinki... chyba ze wpadne wieczorkiem do Kamci na chwilke :) i dzieciaki sie pobawia ..ale caly niedzielny ranek jestem wolna do poludnia :)

Lewcia...widziaial ze kotke chcesz oddac... wiesz co jesli ona byla juz z dzieckiem wczesniej to maluszkowi nic nie zrobi..kocury sa bardziej niebedpieczne..ale wydaje mie sie ze nie masz powodu do niepokoju o maluszka :)
 
Ostatnia edycja:
kamcia bedziemy dluzej :tak: tyle ze te 3h jestem sama a poxniej to juz z D
bo jak juz bedziemy w galway to jeszcze na zakupki wyskoczymy i wogole....tak moze gdzies sobie pospacerowac albo cos...
:-D
 
Wpadłam powiedzieć"dobranoc"
Didi-napewno będzie nam dane się spotkać:)
Kamcia-skoro J nie protestował,to nic więcej jak się cieszyć mogę:))))
No i w zasadzie-dobranoc(hbo J stęka na dole,że poszłam komputer tylko wyłączyć...a jak tu nie zajrzeć;))Do juterka
 
witam i ja wieczorowo.Z rana zaliczony spacerek malutki a poxniej buuu nudyy.
Oliva coraz wiecej powtarza wierszyk "w pokoiku na stoliku" juz prawie caly mówi sama,he he dzis nawet piosenke zaczela spiewac" ogórek ogorek ogórek zielony ma garniturek" chyba bede musiala jej jakis filmik nagrac na pamiatké.
No i znowu zaczely ja interesowac puzzle z 9 i 12 czesci to potrafi sama ulozyc juz ho ho ho od swiat Bozego Narodzenia i zabiera sie za ukladanki z 16sto i 20sto czesciowych, dzis to nawet wyciagnela moje ktore maja 1000 uffff dobrze ze w pore jej zabralam bo by polowe wsiaklo.
M wybyl na troszke do sasiada na piwko a ja znowu zabralam sie za "painting"


P1030243.jpg





P1030242.jpg




P1030234.jpg
 
siemano z rana

mialam jechac pilnowac chlopakow kolezanki a niejade bo jej M wrocil i juz dzieci maja opieke...

pogoda bleeee...ze nic sie nie chce...wiec dobrze ze wrocilam do lozeczka..haha

Kasiuleczka....sliczne obrazki masz talent..:) ja kiedys tez malowalam a raczej kopiowalam..haha...moglabym byc falszerzem...ale sama zawsze bardzo chcialam w kolorach jakas naturke strzelic ale niepotrafie dobrac kolorow...chociaz wiem ze to chwila cwiczen...wole jednak olowek, swiatlocien czy wlasnie kopiwac...bo wiem co i jak

KaMcia...ja wejdziesz jeszcze na forum ...to wpadaj do mnie co TY w ten deszcze chcesz robic z dzieckiem ...chyba ze masz plany zakupowe...
 
reklama
dobry!
Zgagus-najlepsze zyczenia Tobie i malzonkowi!-kolejnych pieknych rocznic;-):tak:
Zobacz załącznik 266616
kasiuIrlandko-witaj!dobrze Cie widziec,chociaz chwilowo;-)Mam nadzieje ze wsio OK u Ciebie i juz sie zaklimatyzowalas i wszystko poukladalas po swojej mysli..:tak:Powodzenia! xxx
kasiuleczka25-masz talent dziewczyno!nie zmarnuj go!:tak:

Malz prawie do pracy zaspal,hihi,pojechal bez jedzenia,ale moze zajedzie jeszcze to mu cos przygotuje.Nie wiem czemu budzika nie nastawia:dry:Przewaznie Wikta sie budzila okolo 7mej,a dzis postanowila pochrapac do 8mej..;-)

Buuuu,ja juz mam dosc tego deszczu:baffled:Od kiedy slonce?wiecie cos?

julia28-gratuluje chatki!
Milego dzionka kobietki!
 
Do góry