reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej,:-)
Fakt spotkanie bylo bardzo udane!!! Wysmialysmy sie, ze hej!:tak:
Dytko-gofry byly przepyszne,dziekujemy jeszcze raz!!!!!
Anineczko-thanks!
 
reklama
No dobra,jako,że mąż jednak nieprędko wróci:confused2:mam czas więc wrzucam fotki:tak:...Mam nadzieję,że będzie je widać bo coś ostatnio szwankują załączniki.Widać je?Bo ja widzę..
 

Załączniki

  • SDC13712.jpg
    SDC13712.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 74
  • SDC13706.jpg
    SDC13706.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 63
  • SDC13720.jpg
    SDC13720.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 77
  • SDC13713.jpg
    SDC13713.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 52
  • SDC13710mmm.jpg
    SDC13710mmm.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 77
  • SDC13703.jpg
    SDC13703.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Tichonku zdjecia bomba.....przed ostatnie wymiata:-Dnormalnie domowe przedszkole;-)

EDIT:
Kuzwa Ogladalam fotki i mleko mi wykipialo a chcialam tylko podgrzac sobie do platkow.......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wali mi teraz w chacie:baffled:
Nie moglam sie napatrzec na dzieciaczki............ech rozmazylam sie - normalnie miec taka druzyne hehehhe...z jednej strony fakjnie ale z drugiej?............
 
Ostatnia edycja:
spotkanie meeeeeeeeeeeeega udane :-) dytko dzieki za goscine! :tak: a zdjecie hahahahah no cóż :-)
haha ptarze na te zdjecia i juz wiem o co chodzi :-) ja wygladam jakby mnie renni w tylek uszczypneła :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny,wysłałam Wam zdjęcia,napiszcie czy do każdej doszły,powinny być 3 części:tak:Wiesienko tylko Twojego maila nie mam więc czekam...A i Renni jedna wiadomość chyba do Ciebie z tych trzech nie doszła bo dostałam maila,że masz skrzynkę zawaloną:sorry:Napisz mi,czy i które wiadomości z trzech doszły:tak:
sandrulińska,faktycznie tak to wygląda:-DAle jaka jesteś zadowolona:rolleyes::-D
Powiedzcie mi gdzie,prócz Argosa i Bootsa mogę prostownicę do włosów kupić?Mi się zrąbała dziś:baffled:5 lat mi służyła:-(
 
Ostatnia edycja:
Tak wpadłam zobaczyc co sie dzieje :)
Gastone do szpitala juz jutro... retyyyy ale zleciało... 3mam kciukasy i wogóle jestem cała poddenerwowana :)
I widze ze Tichonek pikny nowy suwaczek ma :) tez trzymam co sie da..
a i zazdraszczam spotkania , piękne foty, piękne mamusie i ofkors przepiekne dzieciąteczka :)
U nas stabilnie.. roboty od cholery.. ale mam to co chcialam, przynajmniej sie nie nudze. Dzieci rosna jak na drożdżach, jak sie kiedys troche ogarne to wrzuce jakies nowe foty. Pozdrawiam Was i ucalowywuje :)
 
hejka fajne zdjecia widze ze spotkanie udane, no my niestety nie moglysmy troszke zalatwiania mamy przed wyjazdem, bedziemy sie starac o becikowe w pl a jutro po paszport mam nadzieje ze bedzie tam ladnie czekal
Tichonek ja moje zelazko do wlosow kupilam w klepie z rtv i agd tylko nie pamietam nazwy ale w kazdym takim maja
 
Kasiu Irlandko,znów jak po ogień wpadłaś i pewnie następnym razem za 2 miesiące znów zajrzysz:sorry:Gastone już dziś w szpitalu a jutro ma cesarkę:tak:Niom,czekamy na fotki Twoich urośniętych pociech:-)
Matycha,hop,hop,gdzieś Ty?Miałaś mieć wczoraj wizytę w Rotundzie,pisz,co tam Ci powiedzieli:tak:
 
reklama
hejka,
dziewczyny dzieki za super popoludnie, Dyta- gofry przepyszne:cool2:;-), a dzieciaczki bawiły sie super, rzeczywiście domowe przedszkole :-)
Tichonek- zdjęcia doszły dzieki:-)mysle ze kupisz w ka\dym gdzie maja sprzet AGD
Renni -odebralas pieska?
gastone - 3mam kciukasy za Ciebie;-):tak::-) i za maluszki aby zdrowe sie urodzily i wszystko poszło szybko
 
Ostatnia edycja:
Do góry