reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asieńko GRATULACJE :-):-)

Alex moja siorka miała przepuklinę pępkową i wiem,że mama kładła pieniążka na pępek i przyklejała go plastrem,wiem,ze są specjalne plastry ale wielu ich nie poleca.Kładzenie na brzuszek może pomóc i pampersy z wysokim pasem tak by zakrywały pępek
 
AsieńkoM-gorące gratulacje dla Was dziewczynki!!!!Wypoczywaj ile się da:)))))
Alex-mój siostrzeniec też miał przepuklinę i niestety skończylo się to zabiegiem:(Ale znając sposób Anineczki pewnie bym go wypróbowała:)
Ewelcia-wpadnij i moje podłogi przetrzeć,bo to najgorsiejsza rzecz jaka muszę wykonać i zawsze odwlekam w nieskończoność:/
 
Cześć dziewczęta.. dojrzałam wreszcie do mądrej decyzji. Mianowicie postanowiłam zrzec się moderowania na naszym wątku. Nie jestem w stanie poświecać już Wam tyle czasu ile bym chciała a za 2 mc to już chyba na nic poza dziećmi czasu nie znajdę, - więc to jedyne odpowiedzialne wyjście.
Było mi bardzo miło. Pozdrawiam gorąco. :D
 
Kasiu irlandko

Straszna szkoda,że tak zadecydowałaś,ale rozumiem i szanuję Twoje zdanie.
Powodzenia życzę,spełniaj się tam kochana i zdróweczka dla Was wszystkich.
Aaaa i :

c9c4041a83083896a2877fa695d8d953_th2.gif
 
Asienka gratulacje!!!
Alex moja siostrzenica miala plaster na wystajacy pepuszek
Ja bym tego nie lekcewazyla jesli jest az taki duzy...

Vikamciag lodowisko w Galway zapraszamy :-)
A my bylismy w Polskiej szkole byly rozne atrakcje z okazji WOSP
I udalo mi sie wygrac kurs samoobrony krav maga wart 80e ;-)
 
reklama
Aaniu-bo na D dużego wyboru już nie mam:(((
Monidan-super-gratuluję wygranej:)))
Kasiu-no cóż...decyzję podjęłaś-świadomą i ukłon w Twoją stronę:)
 
Do góry