reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Witam

Co tu taka cisza???
Ja w piątek u dentysty nic nie załatwiłam... byłam na kursie i myślałam że będzie nuda ale napiszę że było ok zleciało bardzooo szybciutko ale ziewać to Ja ziewałam hehe w środę następny kurs :)
Ok spadam spać bo jutro już do pracy a tak fajnie było z Moim syneczkiem siedzieć w domku przez cały czas... ehhh tak bardzo go kocham i tak mi jest przykro że nie mogę z nim spędzać całych dni.. ciężkie te życie..
 
reklama
witajcie u nas właśnie się rozpadało a szykowałam się z małą na spacer;(...
za to wczoraj było cudna pogoda:)
 
Witam wszystkie mamy jestem z okolic kielc zaczynam początkującą przygodę z tym forum :-) pozdrowienia dla wszystkich:-)

i jeśli mogę to czasem do Was zajrzę:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wszystkie mamy jestem z okolic kielc zaczynam początkującą przygodę z tym forum :-) pozdrowienia dla wszystkich:-)

i jeśli mogę to czasem do Was zajrzę:-)

witaj zaglądaj czesto i pisz o sobie:)

witajcie witajcie
na forum naszym kielecki cisza...że huhuhu...
pogoda dopisuje to wszystkie korzystają i spacerują do bólu:)
 
Drogie kielczanki, macie moze namiar na kogos, kto ma do sprzedania fajna, nie droga kurteczke zimowa na chlopca, rozmiar 116? Zalezy mi na tym, zeby byla w b.d. stanie, kolor bez znaczenia, wygodna dla ruchliwego dziecka, nie droga i najlepiej sprawdzonej firmy?
Jesli tak prosze o info. Potrzebowalam dwoch kurteczek (jedna juz mam :) )
Jak na razie mam na oku kurteczke z H&M w naszej Galerii, nie droga, fajny kolorek, choc pare rzeczy ulepszylabym w niej, druga fajna 2 w 1 jest w Quadro Folgio tez w galerii( zimowka + dopinana kurteczka przejsciowka, podoba mi sie jak narazie najbardziej ze wzgledu na funkcjonalnosc i teraz jest 50 zl taniej, inne kurkto Quadri nawiasem mowiac tez), dajcie znac, jak macie cos fajnego, kupuje od zaraz.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Opowiem Wam trochę o sobie jestem mamą 2 letniej Majeczki, która przechodzi bunt dwulatka:-), nie pracuję ponieważ nie mam z kim małej zostawić, choć troszkę chciałabym już popracować,.... Ale coż u mnie nie ma żłobka a do kielc mam 40km więc odpada, a nianię wynając to też finansowo kiepsko, więc postanowienie że zostanę w domu i postaramy się o kolejne maleństwo:-) Czy miałyście takie coś jak ja ciągle, ale to ciągle myślę o drugim dziecku, tak bardzo bym chciała wziąść na rączki taką małą istotkę:-)

P.s mam problem z wklejeniem suwaczka nie wiem co i gdzie mam skopiować mogłabym prosić o pomoc?
Z góry dziekuję:-)

I znów mi się nie udało z tym suwaczkiem, masakra hm jak to zrobić

Mam nadzieję że teraz udało mi się z tym suwaczkiem:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry