reklama

Mamy z Kielc i Okolic

julita, mieszkam 3 km od Nowej Słupi, tj. trasa Kielce - Ostrowiec Św. :-) Kielce znam w miarę dobrze, bo 3 lata tam mieszkałam studiując licencjat, a mgr robiłam zaocznie. Mieszkałam wówczas na Bocianku rok, a 2 lata na Os. Słoneczne Wzgórze :-D
Co więcej? Hmmm..... rodziłam na Prostej.

Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie :*
hmm to ja jestem bliżej Ostrowca tj Starachowice
 
reklama
Przedszkole na Pomorskiej Domisiowo naprawdę jest superr polecam panie bardzo fajne miłe sympatyczne tylko że Patryk będzie miał w sierpniu 3 lata a tam są mniejsze dzieciaczki więc kurczę troszkę się obawiam że będzie stał w miejscu.. od września miał iść do przedszkola niestety się nie dostał i od września chcemy go już dać do przedszkola już normalnie na cały tydzień... teraz Patryk chodzi na Pomorską tak 3 dni w tygodniu ale tam jest do 4 lat
 
Nie wiem czy spamiętałam co przeczytałam. Wreszcie się tu uch zrobił.
Zalewaja - a do którego żłobka się chcecie dostać? My rok musieliśmy prywatnie chodzić, bo tez nie dostaliśmy się pierwszym razem. Jest faktycznie ciężko o miejsce.
Samotronka - to jak do 4 lat jest to przedszkole i Wam pasuje,m to nie ma sensu chyba zmieniać. A próbowaliście składac papiery o ponowne rozpatrzenie wniosku do przedszkola publicznego? W niektórych jest chyba dodatkowy nabór?
Monia - to ładne widoki masz. Tam chyba pięknie góry nasze widać? ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry