reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kobyłki i Zielonki poród na 2012:-)))

reklama
Witam cie Margerita
Może niech każda z nas sie troszke przedstawi nazywam sie Kasia mam 23 lata w kobyłce mieszkam rok i 6 miesiecy jestem Aniołkowa mama i w 16 tc z kolejnym chłopczykiem.

[h=2]



[/h]
 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem mamą 2 chłopców: 2 i 5 lat. I jestem w 3 miesiącu ciąży.
Aktualnie mieszkam w Ząbkach ale od czerwca będę mieszkanką Zielonki :).
Chętnie poznam (narazie mailowo) inne mamy :)

pozdrawiam,
Sylwia
 
Witam się i ja :)
Jak widać poniżej, jestem mamą dziewczynki i chłopczyka :).. Jestem z Zielonki.. i jest tu sporo osób z okolicy, tylko nie wszystkie odzywają się na forum regionalnym..
 
reklama
Ja jestem Aniołkowa Mama synka rodziłam na Karowej ze wzgledu na jego stan zdrowotny ale teraz tez zamierzam rodzic na karowej bo mam zagrozna ciąże i grozi wczesniejszy poród Kubusia urodziłam 35tc i teraz rez gdzies tak pewnie urodze lekarze mi daja sanse donoszenia 34tc
duralex - mogła bym cie prosic o napisanie do tych osób zeby wiedzieli ze jest taki wotek z góry dziekuje :-)

Sylvija - Ja mieszkałam od urodzenia w zielonce i chetnie oprowadze cie po miescie:-)

Pozdrawiam Kasia








 
Ostatnia edycja:
Do góry