reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kobyłki i Zielonki poród na 2012:-)))

reklama
No to i ja się przywitam. Jestem mamą trzyletniego Mateuszka, aktualnie w 20tygodniu ciąży z drugą dzidzią. I wszystko wskazuje na to że tym razem będzie to dziewczynka :). Rodziłam w Wołominie (w moim przypadku był to szpital z polecenia) i jakoś specjalnie na to nie narzekam, chociaż inna, bardziej wymagająca mama mogłaby po podobnych do mnie przejściach porodowych mocno krytykować obejście z pacjentami. Ale nie było tak najgorzej. No i teraz prawdopodobnie będzie to ten sam szpital.

A mieszkam od kilku lat w Kobyłce, gdzie trafilam oczywiście za mężem :)
 
Sylvija- To polecam sie jak tylko bedziesz chciała:-)

MatMaks- Wiatam cie strasznie nas mało ale mam nadzieje ze sie rozkreci to forum:-)
To moze napisze co u mnie mały strasznie łobuzuje w swojm domku straszny wiercipientek z niego:-)
Badania mam wmire zelazo troszke niski ale dostałam witaminki i napewno bedzie ok :-)
Troszke problemu mam z szyjka bo jest bardzo miekka i moze sie zaczoć skracac co by nie było dobre dla mojego maluszka bo to dopiero 20 tc i troszke sie denerwuje no dosc smutków napiszcie jak uwas przebiega ciąża Pozdrawiam
Kasia
 
Cześć dziewczyny.
To i ja się przywitam - co prawda mieszkam w Wołominie, ale to w sumie niedaleko :) Mam na imię Magda, mój synek zmarł przed 2 miesiącami, ale cóż, czuję się mamą, tyle że prawdziwego anioła.

Prowadzę w Wołominie klub mam, czyli bezpłatne spotkania dla matek z dziećmi w wieku do 3 lat, w tym również dla kobiet w ciąży. Zapraszam was na naszą stronę MamyWołomin | Portal dla Wołomińskich Mam oraz na profil na facebook - https://www.facebook.com/MamyWolomin. znajdziecie tam informację o zajęciach. Zapraszam.

Obecnie też prowadzimy nabór do projektu szkoleniowego (luty-czerwiec 2012) Biznes Mama dla pań, które chcą założyć firmę - szkolenia są bezpłatne! więcej info na naszej stronie.

pozdrawiam,
Magda
 
Cześć ja jestem mamą 2 latka i nie długo zaczynamy starania o drugie. Mieszkam w Kobyłce od wielu lat więc znam prawie każdy jej kąt;-)

Klub z Wołomina jest świetny i bardzo dużo daje dzieciom. My chodzimy do niego od roku i widzę różnicę w zachowaniu młodego i dzieci w podobnym wieku które nie uczestniczą w żadnych spotkaniach. Tak więc zachęcam Was dziewczyny do przychodzenia tym bardziej, że można spotkać fajne mamusie z całej okolicy:-D
 
reklama
Do góry