reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kobyłki i Zielonki poród na 2012:-)))

hej hej, ja też jestem ;) tylko, że dopiero 3 tyg po porodzie i po malutku znajduję czas na internet ;)
Pierwszy spacer zaliczymy w tym tygodniu :)
 
reklama
Własnie dziewczeta wiosna idzie miło by było sie spotkac na spacerach ja narazie odpadam ze spacerów bo musze lezec ale jak tylko urodze jestem bardzo chetna Pozdrawiam :-))
 
Witam Ja juz urodziłam mam małego synka Bartusia urodził sie 22.04.2012 jako wczesniaczek w 32 tygodniu wazył 1600 44 dł Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)))
 
Bartus rosnie jak na drodzach wazy juz 2700 badania wychodza dobre troszke morfologia nam wyszła kiepska ale ale leczymy zastrzykami tak pozatym wszystko ok mały odychał sam odrazu dostał 9 i 10 punktów wiec jest ok Pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy z Zielonki i okolic. Ja mieszkam w Zielonce i jestem mamą 8-miesięcznej córeczki. Pogoda dopisuje i pomysł spotkać spacerowych bardzo mi się podoba. Jestem za!:-)
 
Witam wszystkie mamy!

Od pewnego czasy zastanawiam się czy nie przydałby się klub mam w Zielonce. Od lutego 2012 uczęszczam do klubu mam w Wołominie i bardzo spodobała mi się ta forma spotkań z mamami. Niestety nie każda mama z Zielonki może pozwolić sobie na dojeżdżanie do Wołomina. Dlatego piszcie co myślicie o założeniu takiego klubu w Zielonce.

Pozdrawiam
Ania
 
reklama
Jeśli chcecie założyć klub mam, to mogę pomóc radą :)
A póki co zapraszam do naszych kolejnych projektów.

Teraz, tylko jeszcze przez 2 dni zbieramy zgłoszenia do super warsztatów Metamorfoza Mama. Projekt ma za zadanie wesprzeć młode matki, które często w okresie po ciąży nie potrafią lub nie mają możliwości zadbać o siebie. Będzie to cykl 4 spotkań: z fryzjerką, stylistką, brafitterką, doradcą kosmetycznym i wizażystką. A projekt zakończy sesja fotograficzna mam z dziećmi/ mam z brzuszkami.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko o 25 sierpnia. Zajęcia zaczynają się 3 września (w dwóch grupach tak, by również mamy pracujące mogły w nich uczestniczyć).

Otrzymałyśmy dofinansowanie z Urzędu Miasta i Gminy Wołomin, więc możemy przyjąć panie tylko z Gminy Wołomin (liczy się miejsce zamieszkania lub zameldowania - prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, gdzie to wpisujecie)

Szczegóły na stronie: Metamorfoza Mama | MamyWołomin.

Zapraszamy.
 
Do góry