reklama

mamy z Koszalina

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez Afrinomka, 29 Czerwiec 2012.

1. Afrinomka

Afrinomka Początkująca w BB

Hej dziewczyny [​IMG]
    jestem mamą czteromiesięcznego Michałka, w Koszalinie mieszkam od niedawna, tak więc nie znam tu nikogo. Mój mąż pracuje od rana do wieczora. Czy znajdę mamy, które są w podobnej sytuacji jak ja? Tzn. siedzą same z dzieckiem i nie mają nawet z kim na spacer wyjść? [​IMG]
    Może to trochę matrymonialna propozycja, ale fajnie byłoby się spotkać z kimś od czasu do czasu ;p

2. Marzenixx

Marzenixx aniołek 14.12.09 [*]...

hej

Ja też jestem mamą Michałka :)) mieszkam w Koszalinie i mój mąż też pracuje cały dzień :baffled: Też nie mam z kim na spacery chodzić bo wszystkie znajome w robocie w ciągu dnia....
    A gdzie mieszkasz? Tzn jaka okolica?

3. reklama
  4. Afrinomka

Ale fajnie, że ktoś się odezwał;) mieszkam praktycznie w centrum, koło parku. A Ty? ;)

5. Marzenixx

no ja koło amfiteatru :)) dobre miejsce na spacery :)

6. Afrinomka

To w sumie nie jest daleko ;) może się umówimy na jakis spacerek ;)?

Ostatnia edycja: 29 Czerwiec 2012
  7. Marzenixx

możemy sie umowic :)

8. elfie

elfie Zaangażowana w BB

hej ja również jestem mamą z Koszalina mam 9miesięczną córeczkę chętnie zapoznam inne mamy które nie mają z kim spacerować i pogadać o tych naszych pociechach i nie tylko :)

9. Afrinomka

o fajnie, następna osoba;) bardzo się cieszę;) tylko będziemy musiały się jakoś umówić;)

10. reklama
  11. elfie

elfie Zaangażowana w BB

już jakiś czas temu przeglądałam fora internetowe w "poszukiwaniu" mam z Koszalina bo zawsze milej spaceruje się jak ma się do kogo odezwać a nie tylko pogawędki z dzieckiem o tym co do okoła się znajduje ;) trzeba się umówić na jakiś spacerek zapoznawczy ;)

12. Afrinomka

jestem za, tylko nie w tym tygodniu, bo teraz mnie nie ma;) ale w przyszłym jak najbardziej;)

Poleć forum