reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
ja jestem , ale moje malenstwo pojawi sie na swiecie dopiero ok 16 kwietnia lub 10:)
jesli moge zapytac w ktorym szpitlau rodzilas?ja nastawiam sie na Zeromskiego ale nie mam jeszce poloznej , chcialabym miec sowja wiesz moze jaki to jest koszt i moze znasz jakas z Zeromskiego?
dokladnie tez jestem z Nowej Huty chyba sasiadki co?:)
 
Czesc
Rodziłam w Żeromskim, chyba nie będziesz miałą swojej położnej, ponieważ oni tam niwe chcą brać pieniędzy (boją się). Poza tym lepiej żeby ktoś z Tobą był przy porodzie, ponieważ te położne wogóle sie nie przejmują rodzącymi kobietami, a jak ktoś będzie przy Tobie, to zawsze może zająć po położną, czy poprosić ją o kroplówkę itp. Ja miałam straszny poród zaczął się w nocy a skończył sie rano i gdyby przy mnie nie było mojej mamy , a potem męża to nie wiem czy ja i mój syn byś my dziś chodzili po tym świecie. Ale nie martw się z Toba napewno będzie inaczej i wszystko pójdzie jak spłatka. Gdzie mieszkasz, bo ja na BOh. Września. :)
 
ja na hutniczym:)ojej to mnie nastraszylas:)ale ja bym chciala wiesz jakas polozna sobie znalezc z tamtad jako sowja zeby byla wiesz umowic sie znia wczesniej poznac itd, bo mam jedna dostalam od lekarki aleona jest z narutowicza i tak wiesz chyyba nie mozna;/
a jak w ogole twoje malenstwo?ja teraz sie strasnie przeziebilam:(ide dzis do przychodni
 
ah poza tym wiesz co iwonko jakby moj maz mialbyc ze mna to juz mam na pewno po porodzie bo bym sie martwila o niego;] a moja mamusia jest brdzo daleko wiec jestem sama:(iel masz latek?ja 21 koncze jutro:)
 
Moja mam tez mieszka daleko, w woj. bielskim, ale przed porodem przyjechala, ale mozesz wziasc kolezanke nawet jak chcesz to ja moge isc. Mam 25 lat w tym roku skończę. Mówię Ci lepiej by ktoś był przy Tobie, zawsze będzie Ci raźniej i inaczej patrzą, bo masz świadka wrazie czegoś. :)
 
Oj, to się kuruj, bo ciężko się rodzi jak się jest przeziębionym.Mój mały ma 7,5 miesiąca, a Ty już wiesz czy będziesz mieć dziewczynkę, czy chłopczyka.
 
wlasnie wiesz co jestem juz na etapie koncowym a jeszce nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka, chcialabym wiedziec ale moj bobas za kazdym razem przybieral takie kombinacje na usg ze nei byl w stanie okreslic lekarz:)terz w wczartek ide na usg ostatni raz bo chce wiedziec to moze sie dowiem:)wiem wlasnie kuruje sie ale chcialam isc dolekarza okazuje sie ze chora jest ta pani doktor ijest lekarz zastepczy ale jest tak duzo ludzi ze sozk a kazdy wiesz walczy o sowje i nie patrzy czy w ciazy czy nie:)wiec sie sama bede kurowac:)
ojej to duzie twoje malenstwo juz ..j sie nie moge doczekac :)juz zyje tym wszytskim:)
moglabys mi powiedziec co warto zabrac ze soba do szpitala spakowalam juz torbe dzidzi co prawda ale nie jestem pewna czy pozabieralam dobre rzeczy wiem ze przydatna jest tez jakas masc dl dziecka?
 
Witam!
Ja jestem z Krakowa a dokładnie z Nowego Bieżanowa.Moja Majeczka urodziła się 2.03.05.Ja rodziłam na Siemiradzkiego i jestem bardzo zadowolona.Opieka jest dobra,poród rodzinny i zzo bezpłatne.

Kasia ja dowiedziałam się dopiero w 38 tc że będę miała dziewczynkę i spradzilo się :)
 
reklama
Do góry