reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

witam. czy mogę prosić o porade. potrzebuje zrobić usg genetyczne i test pappa w Krakowie. gdzie to najlepiej zrobić? i w jakim tygodniu?
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie z Krakowa.
Elutka12 chcesz to masz:-) tak się składa że ja mieszkam prawie przy samym Krokusie -dla pewności dawny Géant. Widzę, że Ty już po terminie ale to było kilka tyg temu to pewnie już jesteś szczęśliwą mamusią:-)

Verita ja robiłam usg na placu Szczepańskim, tam jest bardzo dobry lekarz dr. Muzykiewicz (wpisz w google to Ci znajdzie)usg 200zł, ma nowy sprzęt. Usg genetyczne robi się między 12-14tc, później po 20tc.
 
Evvella hahaha humor mi poprawiłaś swoim postem:) to może my sąsiadki jesteśmy :p mój mały ma już 9msc:)
ja usg robiłam na Fieldorfa Nilla.
 
Ostatnia edycja:
9 miesięcy:szok: a ja myślałam, że Ty dopiero się rozpakowałaś:rofl2: sama się z siebie uśmiałam lol.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Pewnie ten suwaczek mnie zmylił "termin już minął" i że to Twoje drugie dziecię. No ja mieszkam na tym dużżżżym osiedlu co się to wznosi ku górze wysoko, koło parku. Ale my jeszcze w komplecie i dopiero na koniec września mam termin.
 
hahaha no chyba tak, muszę go usunąć:)ja mieszkam na tym poniżej parku wodnego, druga strona Bora:) pewnie się czasem mijamy w realu na hali hehe
Już Ci dużo nie zostało:)
 
Ja mam pytanie dotyczace butków. Gdzie i jakich firm kupujecie buciki swoim dzieciom?

Jak kupuję tramki w HM i Decathlonie.
a Bartki i Geoxy w Entliczku pentliczku (kolekcje zeszłoroczne są zawsze tańsze)
sandałki kupiłam w Deichmanie i cóż... 3 mce codziennego ciurania wytrzymały, wygodne były, stópka oddychała, całe skórzane z miękkiej skórki, cena 119 zł, hm... dobra jakoś za cenę też w miarę.
 
reklama
Do góry