reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

tak myślisz? we wtorek zapytam gina co o tym sądzi. Słyszałam że jak dzidzi wielka to mało się mieści na ekranie i niewiele widac. Chcieliśmy sobie zrobic prezent w postaci tego USG na 5 rocznice ślubu;) A tak nota bene to kiedyś tam męczyłam Was o jakiś namiar na dobrego ginka i w końcu zmieniłam swojego na nowszy model nie wiem jeszcze czy lepszy okaże się:) W każdym bądź razie jest na 100% gejem ::)
 
reklama
wiem że 4D można zrobić w przychodni na ul.Na Błonie tj na osiedlu w przychodni.Jest tam podobno gabinet w którym gość (lekarz)robi tylko USG .
Nie wiem jak się nazywa ale spróbuję się czegośc dowiedzieć od Głuszka...ale możecie poszperać na majówkach2006 może tam coś zna.jdziecie
Głuszek jakiś czas temu robiła tam badanie i była bardzo zadowolona.
 

maja549nk.jpg

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego,
a przy tym wszystkim stołu bogatego,
mokrego dyngusa, smacznego jajka
i niech te święta będą jak bajka.
 
Troszkę późno ale szczerze chciałam Wam Wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia :) Dużo uśmiechu na codzień!
 
Witam mamy z Krakowa. Cieszę sie że znalazłam tą stronę. Internet mam dopiero od miesiąca :) Mieszkam na Azorach i mam dwie córki 12 letnią Sarę i 6 miesięczną Oliwkę. Oliwka po urodzeniu ważyła 3480 i miała 54cm. Może ktoś mieszka niedaleko mnie? Mam nadzieję że przyjmiecie mni do swego grona :p
 
Witaj kasperk.
Jasne że Cię przyjmiemy!
Ja mieszkam niedaleko ,w Rząsce .
Może to nie tuż obok ale po tej samej stronie Krakowa.
 
reklama
Do Rząski niedaleko. Wiecie co? Może zoorganizujemy jakieś spotkanie krakowskich mam? Spotkałście sie już osobiście? :laugh:
 
Do góry