reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

cześć!Miło, że odpisujesz.Ja rodziłam w szpitalu im. Rydygiera.Szpital nawet fajny.lLeżałam tam juz \miałam problemy w ciąży(wymioty, odwodnienia...)Leżałam tez z tego samego powdu w Narutowiczu-straszny szpital :mad:
Pozdrawiam cieplutko, wiem gdzie są Batowice i Wieliczka!Co urodziłaś-odpisz!
 
reklama
Terazsię doczytałam ,że urodziłaś Julcię.Moja też waży ponad 5 kg, ostatnio do budzi bierze piąstki, nie wiem czy to nie idą ząbki-szok!
Miło mi Cię poznać.Nie wiesz jak mogę wkleic zdjęcie Julci-odpisz!
 
Cześć Hanusia! To nie ząbki, ślinotoki sie wytwarzają, jak mój Oliwier miała 2 mioesiące tez myslalam ze zabkuje, bo sie slinuil i raczki wkladal do buzi, ale to slinotoki.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
I tak mam zostawić to, że wkłada raczki do buzi.
A kiedy pojawiaja sie pierwsze ząbki.
Pozdrawiam cieplutko!Dzieki za wiadomość.
 
Piszcie krakowianki moje drogie - bede czytac, moze robic notatki a pozniej jak malec juz bedzie na swiecie to sie przylacze do watku:)
Ja jestem z Kurdwanowa, jakby jakas mama lub przyszla mama sie z tad ujawnila to tez sie polecam:)
 
siemanko dziewczyny!!!!

może któras wie kiedy możmna dzieciaki na pole wystawic. Moje szkraby maja niespełna 2 tyg. , troche je werandowałam ale wózek juz czeka a mnie słonko kusi zeby się wreszcie wypuscic z chałupy,................
na jak długo wyjść i czy wogóle ??? i jak ubrac maluchy. Liczę na Wasze rady
pozdro ziuta
 
Witam!
Ziu_ta ja z Maja wyszłam na spacerek jak miała trzy tygodnie i kilka dni.Na spacerki ubieram ją w welurowe kompleciki,zawijam w rożek i przykrywam kocykiem.Niewiem czy czasem nie przesadzam ,ale sama nie mam w tym doświadczenia bo to moje pierwsze dziecko.
 
Luthien dzięki za wieści. dzisiaj była u nas połozna srodowiskowa i zdziwiona troche czemu nie jesteśmy na spacerku..................taka piękna pogoda w Kraku ;D Tak więc jutro uderzamy na pole (bo przed chwila chłopcy byli kapani).
Aha i co do ubioru - podobno dzieciom ubiera się o jedną warstwę więcej niż sobie.

Pozdro
ziutka
 
reklama
Dziewczyny, a położna po porodzie przychodzi z urzędu czy trzeba to sobie jakos zalatwic?

Ziu_ta jeszcze raz gratulacje takich kochanych blizniaczkow - sa slodziutkie.

Udanych spacerkow:)
 
Do góry