reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

zeby połozna przyszła nalezy zadzwonic do przychodni, do której sie nalezy. niczego nie trzeba załatwiac.
 
reklama
Ziuta masz super bliźniaki.Ja -hanusia, asama jestem z bliźniąt, ale sama mam dziewczynke Julcię, ma juz 3 m-ce!nNapisz jak maja twoje pociechy na imię.Dobrze, że juz werendujesz dzieci, na spacerek idx jak nie jest przede wszytskim wietrznie i nie z agorąco.Pomalutku, najpierw na 20 min., potem na dłużej. Ja urodziłam w styczniu, były starszne mrozy, więc od niedawna wychodzę na spacerki 1,5-2 h.
Ale pogoda teraz ładna, więc nie siedź w domu, ale pamietaj, pomalutku, żeby nie przesadzić.
Miłych spacerków.Napisz skąd jesteś-ja z Zielonek koło Krakowa!Pozdrawiam!
 
Aniu widziałam Twój brzusio na galerii. Słodziutki i okraglutki. Już ytam pisałam zebyście się cieszyły swoimi bo potem bedzie żal ze juz go nie ma.

Hanusia - bardzo dziekuje za rady, jutro pierwsza wyprawa pod warunkiem, ze bedzie tak ładnie jak dzis.
Chłopcy to Filip (z lewej) i Kacper. Kocham ich nad życie i ciągle patrze w nie jak w obrazek (jak nie siedze na forum hihihiihi ;D).
Skoro sama jestes z bliźniaków to jeszcze macie szanse na parkę............... ;)
A mieszkamy na Grzegórzkach (w sumie to juz prawie Dabie).W Zielonkach musi byc cudnie. Mnie troche dobija blokowisko, ale jak dobrze pójdzie to w tym roku kupimy działeczke a jak chłopcy będą mieć 5 latek to moze juz jakis domeczek zbudujemy.............................
Ehhhhhhhhhhh tak m i się marzy....
 
Po to sa marzenia by je kiedys zrealizowac:)

Dziekuje za komplementy - czytuje teraz kwietnioweczki, zeby sie juz dowiadywac jak to jest przed porodem:)
Czlowiek rzeczywiscie przyzwyczaja sie do brzuszka a tu nagle go nie bedzie:(
 
Hanusia-moja również wkłada piąstki do buzi :p ,ale ze to jest ślinotok-to nie wiedziałam ??? pozdrowienia z batowic ;D Iwonka1980-dzieki za info :-* ,moja Jucia jak narazie będzie bezzębna-hi,hi..Choc czytałam w jakiejs gazecie,że zdarza się ząbek nawet u 3miesięcznej dzidzi..
 
:)Ziu_ta, ale fajne te twoje chłopaki.Napisz, czy są jedno-czy dwu jajowi.Ja z siostra jesteśmy jednojajowe i do siebie podobne!
Pozdrawiam ciepło!My dzis idziemy także na spacerek!Trzeba doładować akumulatorki słoneczkiem! :-*
 
Cos kiepsko z mamusiami z krakowa - wogole was tu nie przybywa :(
pozdrawiam, ja juz sie nie moge doczekac mojego malenstwa (do lipca nie daleko:))
 
Hello!!!!! Tu mama z Krakowa w części z Nowej Huty i w części z Zielonek jak Hanusia :)) NApisz w której części Zielonek . My mamy domek jak się jedzie od Wyki i dalej w strone Zielonek :))
Groszek urodził się 6 kwietnia i jest wcześniaczkiem ale baardzo dzielnym. Na krótkie spacerki juz chodzimy - do nas na podwórko . Pozrawiamy wszytskie mamunie z Krakowa.
 
reklama
cześc mama_grocha-ja mieszkam prwie na końcu ul. Krakowskie Przedmieście( na tzw. rozjeździe).A czy Groszek ma jakieś juz imię.
Cieszę sie, że jesteś na bb i mamy ze sobą kontakt!Moja Julcia niedługo za dwa dni będzie mieć 3 m-ce!
 
Do góry