reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Ale dzisiaj cieplo,skwar
a ja o 14 na zakupy sie wybralam:baffled:

Anetka mam nadziej,ze tesciowa
nie u przyszkrzy pobytu

Ada z jakiej czesci Krakowa jestes??

Gaga ty zawsze jestes zabranowana
biedulko odpocznij sobie troche jak wakacje
jeszcze polmetek i dzieciaki do szkoly wroca
jejku przypomniala mi sie
o tym anikinie co kiedys mowilismy
jejku ja tez zabiegana
moze kiedys sie spotkamy

A moze dziewczyny zebralibibysmy sie kiedys
i spotkami sie na zywo w jakims miejscu
moze w Parku Jordana???
tylkoniech te upaly przejda
 
Witam
Mam do Was Krakowianek wielką prośbę . Ja mieszkam 40 km od Krakowa ale z powodu cukrzycy zostałam skierowana do poradni na Kopernika 15 - no i tam się zaczęło , okazuje się że ,, cukrzycowe ,, mamy mają nakaz rodzić na Kopernika 23 a wszystkie które tam już były opowiadają straszne historie rodem z horrorów o tym jak pacjentki są tam strasznie traktowane i przez lekarzy i pozostały personel medyczny . Czy Wy wiecie coś na ten temat ? Bardzo proszę o komentarz .
 
czesc diewczynki!juz w niedziele o 17 bede w Krakowie.
Tesciowa pomagala mi bardzo i odpoczelam sobie a co najwarzniejsze fajnie opalilam.Maz juz zaciera rece na nasze spotkanie.Mamy teraz na plazy Diverse Edition.Maaaaaaaaaaaaaasakra nie da sie spac tak wali,Maly i moja siostrzyczka padli.
 
Cześć wszystkim krakowianką ja do krakowa mam 15km wiec zaliczam sie do krakowianek hehe :-)

asus wiele moich znajomych było w tym szpitalu nawet moja babcia tam pracowała na wcześniakach jest pielegniarką i nigdy nie słyszałam strasznych opowiesci moge sie mylic ale nie powinnas sie obawiać.
 
witajcie
Nie bylo mnie troche bo wyjechalam do rodzicow na wies i niedawno wrocilismy,:-)Wyjazd bys super tylko szkoda,ze tak krotko;-)

asus- ja tez niestety nie znam tego szpitala wiec ci nie pomoge,,,,,

aga-ja mieszkam w podgorzu, dokladnie na rzace, prawie jak na wsi;-):tak:

A pogoda dzis byla paskudna i moje dzieci mnie do szalu doprowadzily, no jak ja nie cierpie takiej pogody,bo wtedy to w domu wariacja:szok::rofl2:
 
reklama
Aga.82- dzieki że pytasz u mnie bardzo fajnie wróciłam niedawno z urlopu nie stety w dwójke @ przyszła i jestem troszke rozczarowana ale następny cykl nastepne starania:-).

Wesele miałam naprawde udane jak będe mieć zdjecia to je wstawie napewno :tak: a tak pozatym to powrót do pracy od poniedziałku którego niezosze :wściekła/y:

pozdrawiam bardzo serdecznie
 
Do góry