reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Witamy!
Serdecznie zapraszamy do KLUBU MALUCHA LULUŚ na ul. Garncarskiej.
Otwieram już jutro;) Czekamy na maluszki;) Oferujemy atrakcyjne ceny i mnóstwo atrakcji jak również niespodzianki, fachową opiekę i pięknie przygotowany klub:) Prosimy o kontakt mailowy z zapytaniami.
Pozdrawiamy i czekamy z mnóstwem atrakcji, pomysłów i wolnymi miejscami;)
Informacje pod adresem e-mail: Lulus_klubmalucha@interia.pl
 
reklama
Witam was Krakowianki ja również byłam na targach Baby Care ale szczerze mówiąc to przeszliśmy zebraliśmy troche ulotek i tyle, może fajnie było tam pójść z dzieckiem ale dla rodziców oczekujących mogło to być jedynie żródło wiedzy na co jeszcze można wydać pieniądze ..... Buźka
 
Witam was Krakowianki ja również byłam na targach Baby Care ale szczerze mówiąc to przeszliśmy zebraliśmy troche ulotek i tyle, może fajnie było tam pójść z dzieckiem ale dla rodziców oczekujących mogło to być jedynie żródło wiedzy na co jeszcze można wydać pieniądze ..... Buźka

w pełni zgadzam się z tą opinią... ja "na szczęście" mam jeszcze 2letnią córę, więc mogła się wyszaleć... ale dla siebie, czy dla malucha też nic ciekawego nie znalazlam, a jak już mnie coś zainteresowało to ceny mieli chyba z kosmosu?!:szok::tak:
 
my tak chcieliśmy iśc ale córcia sie rozłozyła wiec nie poszliśmy
teraz planujemy twu twu iśc na festyn na Placu Jordana w Niedziele

a dużo było dziecii??? i jak reagowały na sztuczne ognie i smoki???
 
W sobote i niedziele jest jakis festyn chyba na placu Wolnica :tak: maja byc degustacje rożnych wypieków i jakiś firm spożwczych :sorry: Moze sie wybiore tam jutro bo dzis zdaje sie bedzie padac :eek:
 
my tak chcieliśmy iśc ale córcia sie rozłozyła wiec nie poszliśmy
teraz planujemy twu twu iśc na festyn na Placu Jordana w Niedziele

a dużo było dziecii??? i jak reagowały na sztuczne ognie i smoki???
ogulnie bylo sporo osob,nawet krotki deszcze w trakcjie nikogo nie przestraszyl
ja bylam z 2 kolezankami ,a ich dzieci 6i pol i niecale 2;najbardziej byla Paula zainteresowana bo najstarszai wstala w pierwszym rzedzie,moja troche z oddali ogladala,ale jak bralam na rece,mojej sie umyslilo,ze chce balona i tym glownie zainteresowana,ale smoki sie podobaly

fajne te festyny,ale ja nigdzie sie nie wybieram,mam poszoczenie uczulenia i grypa i glowe mi rozsadza od bolu i kataru
 
reklama
Witam krakowianki :-) zadlądam tu po raz pierwszy, ale dopiero zaczęłam wchodzić na jakieś inne fora niż kwietnówiki 2009, więci tu będę częściej zaglądać o ile mnie przyjmiecie:sorry:

Witajcie :-) Ja również jestem z Krakowa (obecnie mieszkam na Kurdwanowie). Pozdrawiam Krakowianki!! ;-)
mieszkałam tam całe dzieciństwo, a teraz jestem tam 1 lub dwa na tydzień w odwiedzinach u rodziców, fajne tereny i dużo zieleni, także jest gdzie spacerować :-)
 
Do góry