reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Cześć dzieczyny, wreście kotś się odezwał, szkoda, tylko, że nas tak mało, i tak rzadko tu zaglądmy!
Pozdrawiam ciepło,pa.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie z Krakowa dopiero niedawno odkryłam to forum uważam że jest super.Moj dzidziuś ma się urodzić w sierpniu Mam termin na 7 sierpnia.to jest moja pierwsza ciąża bardzo chętnie zapoznam się z mamusiami z Krakowa Mieszkam w Sródmieściu na Czerwonym Prądniku.

 
Ja wprawdzie z okolic Krakowa ale pracuję w Krk więc się podpinam:)
Witam Mamuśki te ze stażem i te przyszłe do, których i ja się zaliczam ;D
Moje maleństwo przyjdzie na świat w lipcu (podobno 14tego :))
Od jakiegoś czasu prowadziłam poszukiwania mamuś z Krk wśród mamuś lipcowych'06 ale z mizernym skutkiem.
Kraków takie duże miasto a jest nas tak niewiele ::)
Pozdrawiam ciepło ze Skawiny:)
 
Witajcie przyszłe Mamy k@siek i Kasanga .
k@siek ja tez nie jestem całkiem z Krakowa ,mieszkamy od 5 lat w Rząsce.Ale nasze miejscowości to prawie Kraków.
Pozdrawiam wasze brzusie!
 
Witajcie
Cieszę się że odpisujecie.Ja też miałam problem ze znalezieniem mamuś sierpniowych ale od kiedy odkryłam to wspaniałe forum jest lepiej. Pozdrawiam serdecznie.Jest mi miło  przywitać się z grudniowa mamusią z Prądnika Czerwonego.Całuski dla wszystkich mamuś majacych dzidziusie i tych które się spodziewają maleństwa.
 
Witaj Kasiu
Ja też Cię pozdrawiam i miło że kolejna mamusia dołączyła do naszego grona
 
Witam przyszłe mamusie!

Kasanga w której części prądnika mieszkasz? miło będzie mieć koleżankę z maleństwem w pobliżu...
 
Dziewczyny, w którym szpitalu w Krk rodziłyście lub zamierzacie rodzić i dlaczego? Ja myślę o Siemiradzkim bo mam tam lekarza prowadzącego ciążę ale generalnie personel mi nie podszedł. nie wiem co robić.
 
ja rodziłąm w Żeromskim i byłam zadowolona, skończyło się cesarką bo małej tętno spadało, ale na prawde z opieki byłąm zadowolona, no i pomagają bardzo dużo przy karmieniu
 
reklama
ja rodziłam na Kopernika, wybór szpitala przez lekarza prowadzącego który tam pracuje, no i pierwszorzędna opieka nad noworodkami, trafiłam końcem 34tc z wcześniejszymi skurczami, urodziłam końcem 38, o ile mają najlepszą opiekę nad noworodkami to wiele do życzenia pozostawia opieka nad mamami, i marna pomoc przy nauce karmienia piersią, żeby nie powiedzieć że mają to głęboko w d... masz po prostu umieć i już
 
Do góry