reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

DZIENDOBRY WSZYSTKIM KRAKOWIANKOM !!!!
chcialam sie dowiedziec czegos gdzie chodzilyscie do szkoly rodzenia , adresy i czy warto bylo , no i oczywiscie jakie byly koszta .......bo u nas to jeszcze chwilka a juz trzeba bedzie wybierac :) pozdrawiam
 
reklama
ja chodziłam do szkoły rodzenia przy narutowiczu, adresu nie pamiętam, ale jak zadzwonisz do szpitala to Ci podadzą terminy zajęć i adres, można ich znaleźć w necie. Czy warto ??? jak zawsze część zajęć ciekawa a część to strata czasu, ale sporo się dowiedziałam, dodatkowo ćwiczenia i nauka oddychania za całość płaciłam 200zł
 
Witam wszystkie nowe mamusie!

Dawno nie zaglądałam.

Aniu.g dziękuję za życzenia 7 miesięcznicowe dla Szymka. Teraz ma już 8, 5. Dawno mnie nie było, oj dawno ;)

Rodziłam w Żeromskiego i byłam zadowolona. Co do nauki karmienia to nam totalnie nie szło i faktycznie nie każda pielęgniarka potrafiła na to coś pomóc, ale wszystkie się starały. Na szczęście w dniu wypisu trafiłam na przełożoną położnych i on nauczyła mnie karmić.
Dzięki niej karmię do dziś.
Tam rodziłam bo najbardziej mi się podobała atmosfera, zwiedziliśmy wcześniej oddział z mężem.
Poza tym znieczulenie na życzenie pacjentki jest bezpłatne, podobnie jak poród rodzinny. Salki porodowe są dobrze wyposarzone,po porodzie dzidziuś jest cały czas przy mamie.
Sale położnic nie są zbyt piękne, ale dla mnie najważniejsza była porodówka.
Następnego maluszka urodzę tylko tam.

Do szkoły rodzenia nie chodziłam. Dałam radę bez. :)
 
Ja rodziłam pierwszego synka na Siemiradzkiego (polecam) a drugiego na Kopernika (zdecydowanie odradzam, no chyba że faktycznie są jakieś powikłania ciązowe to w ostateczności).Zgadzam się z mamą Fuczak.
 
loli a czy tam można liczyć na pomoc przy karmieniu? No i czy byłaś na sali ogólnej czy miałas opłaconą sale dwuosobową?
Przeprasza, że tak wypytuję ale sama wiesz jaka to ważna decyzja :laugh: pozdrawiam :)
 
Byłam na sali ogólnej , chyba było 8 osób ...,ale opieka po porodowa rewelacja...
Tak ,można liczyć na pomoc przy karmieniu...do nas przychodziła Pani z poradni laktacyjnej i wszystko pokazywała i pomagała przystawić dziecko.Dzieciaczki zabierali tylko do kąpieli ,nawet badanie było na sali w obecnoiści matki.
Bardzo dbają o mamuśki (w porównaniu w Kopernikiem)jest czysto i zawsze można liczyć na pomoc położnych.
Ja za nic nikomu nie płaciłam.
Jakbyś miała jakieś pytania jeszcze to śmiało pytaj.Ale właściwie to polecam ci stronkę www.noworodek.pl byłaś tam? Tam jest znacznie więcej opini o tym szpitalu...i na pewno ...znacznie aktualniejszych ....ja rodziłam w Siemiradzkim w 2000 roku...także troszkę czasu upłynęło....Wiem od kupeli która rodziła w tym roku właśnie tam (i w 2000 też)że bardzo dużo zmieniło się na plus.No to chyba musi być super.
Wiem że mają też dobry sprzęt do ratowania życia noworodków..mieli już dawno ..kupela urodziła w 2000 wcześniakaw bardzo złym stanie i niegdzie go nie przewozili był cały czas z mamą w Siemiradfzkim ,tylko pięterko niżej.
 
Byłam w tej stronce ale wiesz, że opininii nigdy zbyt wiele ;) Zaskoczyłaś mnie tą opieką nad noworodkami, rewelacja bo o to się właśnie obawiałam, super. A znasz dr Nowakowskiego?:)
 
reklama
Do góry