reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Hej Dziewczyny :) Nowa jestem na forum. Pierwsza ciąża i jeszcze za granicą przerażona jestem wszystkim... Jestem po pierwszej wizycie u Położnej. Chętnie się dowiem od Was jak to tu wszystko wygląda, mam nadzieję, że mi pomożecie :)

Pozdrawiam Emilia
 
reklama
emilka, nie ma sie czym stresowac :-) opieka tutaj rozni sie baaardzo od tej w PL i wielu kobietom wydaje sie to dziwne i niedobre i nie moga pojac jak to sie dzieje ze lekarz nie bada, jak to jest ze tylko 2 skany itd itp, ale ze swojego podwojnego juz doswiadczenia wiem, ze to wcale nie znaczy ze opieka ta jest zla. W czasie pierwszej ciazy ok 6 miesiaca czulam bol, nie byl to mocny bol, nie byl nawet ciagly ale ze po 3 dniu nie zniknal pojechalismy wieczorem do szpitala i przyjeli mnie niemalze od razu (mimo ze w szpitalach tu czeka sie zazwyczaj strasznie dlugo, czesto kilka godzin) i zrobili mnostwo badan (kartka A4 zapisana byla wynikami badan). Wg tego co mowiono mi na kursie midwife zna jedynie przebieg prawidlowej ciazy, a jezeli cokolwiek odbiega od normy kieruje Cie do szpitala :-) Wprawdzie obie swoje ciaze i porody odbylam tutaj, ale z opowiadan wiem jak wyglada to w PL i szczerze mowiac wole angielski system :tak: A w ogole ile masz lat, skad jestes, pracujesz gdzies?:happy2: Pozdrawiam
 
hejka :) Pracuje, mieszkam Meanwood, Chapel Alllerton. Mam 26 lat.

Wiadomo dziwne dla mnie jest ten ich "system" ale jestem dobrej myśli :)
Widzę, że synek niedawno się urodził :) Gratulacje
 
Czesc Dziewczyny, ja zupelnie na inny temat.

Sama kiedys uzywalam tego forum jak urodzila sie moja córeczka :)

Chciałabym zaproponować Wam moje usługi.

Zapraszam!!!

Paznokcie hybrydowe- £15 z dojazdem do klientki na terenie Leeds i okolic!!!

Wiem, że często nie ma się z kim zostawić maleństwa.

Telefon: 07880351049

https://www.facebook.com/pages/Gosha-Nails/650420438337810?ref=hl
 
Czesc dziewczyny, mam 34 lata, 2letniego synka i drugie dziecko w drodze. Chcialabym poznac mamy z Leeds lub okolic ktore chetnie sie spotkaja/zaprzyjaznia. Mieszkamy na Middleton.
 
Hejka są tu jeszcze jakieś mamy z Leeds? Ja właśnie czekam na drugiego synka pierwszy ma dwa latka, drugi datę szacowana na 28 mają..
 
Do góry