reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

prosze Cie jasmina111 az szkoda gadac:crazy: od czego tu zaczac....skradziony motor,wybite 2 szyby, uszkodzone drzwi i przedwczoraj 3 latni sasiad rzucil kamieniem w szybe naszego samochodu:baffled:
a tak poza tym to spoko:tak: normalnie mieszkamy tutaj 5mcy i lista szkod juz jest pokazna:angry:
mimo wszystko lubie ten domek.....:confused:
 
reklama
Hej dziewczynki. Właśnie przedwczoraj wróciłam z 2 m-cznych wakacji w Polsce. I wiecie co? Jak nigdy nie byłam za Polską tak teraz mi się wracać nie chciało!!:confused: Fakt, że nie chciałabym tam jechać na stałe, ale wracać tu do swoich czterech ścian...? Przygnębiająca perspektywa.
Ale przynajmniej odpoczęłam jak już dawno nie miałam okazji:tak: A jak pobalowałam!!!!:-) Oj potrzebne mi to było:tak::rofl2::-):-p

Lea usypia... i coś Jej nie wychodzi:sorry2::baffled: Ale tak myślałam, że po rozpieszczeniu przez babcie ciężko jej bedzie wrócić do rzeczywistości:dry: Rozpuściła się na amen:baffled::confused:
 
madziulik to ja jakas inna jestem:crazy:mnie te 3 miesieczne wakacje w Polsce bardzo zmeczyly.niestety ale teraz do Polski to tylko z obowiazku, bo zawsze nam latwiej poleciec, niz zeby rodzinka nas tutaj odwiedzala.
w Polsce tak na dluzej nie bylam pare lat i powiem Wam szczerze,ze tak naprawde to duzo sie nie pozmienialo:confused:
 
mw80, z tobą chyba wszystko w porządku. To mnie pogrzało:-) Zawsze jeżdziłam do Polski tylko wtedy, gdy musiałam- nawet na święta mi się nie chciało:zawstydzona/y:
A teraz?? Czysty egoizm chyba hihihihi. Spodobało mi się, że mogę Lijkę zostawić z którąkolwiek babcią i robić co mi się żywnie podoba: całodniowe zkupy, wypad do pubu, dyskoteka, czy leżenie w łóżku do 11ej. A babcie się cieszyły, jak nie wiem, że moga z wnusią pobyć:tak:;-) Przestałam więc mieć wyrzuty sumienia i leniuchowałam hihihi

Ale tak poza tym nigdy bym tam nie wróciła: ciężki tam żywot:-( I na dłuższą metę babki córkę rozpuściłyby mi na amen:laugh2:

Czy Wam też się tak nudzi jak mi?? Idę zaraz na spacer bo nie wytrzymam:crazy::no::dry:
 
:-Dwitam wszystkie mamy.
jasmine juz znam.:tak:
wszystkie po urlopach :-) no ladnie.Nie wiem dziweczyny jak Wam ale mi sie strrrrasznie nudzi w domu i jeszcze ta pogoda??
Pisalyscie cos o spotkaniu sie?jesli macie ochote napiszcie kiedy i moze skad jestescie to znajdziemy jakies miejsce ,zeby dla kazdej nie bylo za daleko
Pozdrawiamy
(moja Coreczka ma 14 mc. nie walcze z suwaczkiem nie potrafie go wstawic:rofl2::-p)
 
reklama
czesc dziewczyny, jestem tu pierwszy raz i ciesze sie ze jest z kim poklikac, obecnie jestem 4 dni po terminie i nadal czekam, troche zaczynam sie niecierpliwic, czy ktoras z was tez byla po terminie, pozdrawiam:-)
 
Do góry