reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

Czesc dziewczyny, jestem świeża na tym forum i dopiero rozpoczynam przygodę z moją pierwszą ciążą, jestem w 10 tygodniu. Wreszcie zdecydowałam sie dołączyć do jakiegoś forum, aby wypedzić z głowy myślenie o dolegliwosciach ciazowych... A jest ich cala masa...
Mieszkam w Leeds i szukam mamuś w ciąży, które tez przeżywają obecnie to, co ja, wahają sie nad wyborem szpitala, lub tez myślą o porodzie w wodzie. Moze moglybysmy spotkać sie i porozmawiać, gdyż obecnie zarzucilam tymczasowo samozatrudnienie ze względu na dość stresującą atmosferę w firmie i staram sie odpoczywać jak najwiecej, jednak zaczyna mi to juz troche doskwierac i chętnie pogawedzilabym z kimś w podobnej sytuacji do mojej :-)
Wszelkie porady odnośnie pierwszego trymestru ciąży w UK od doświadczonych mam mile widziane :-)
 
reklama
Hej dziewczyny co prawda nie jestem z Leeds ale z pobliskiego miasteczka zwanego Castleford , sweetchilli my juz sie chyba znamy z mojego watka, ja co prawda ciaze mam za soba ale sluze rada
 
do Aggis :)
czesc rowniesz mieszkam na Armley . masz ochote isc do parku czy cos to daj znac..
mam 2letnia corke i nie mamy z kim za bardzo pogadac bo niem zbyt duzo znajomych..
 
hej ! Kami1 w ktorej czesci Leeds mieszkasz? chyba wszystkie mamy zajete i chyba nikt tu juz nie zaglada...a szkoda :/ pozdr
 
hej Kobietki:-) czy ktoś tu jeszcze zagląda? ja obecnie mieszkam w Garforth i chętnie poznam mamy, przyszłe mamy i w sumie to każdą dziewczynę, która ma trochę czasu by się spotakać i pogadać. Może napiszę o sobie...mam 29 lat, mieszkam z mężem w Garforth od pół roku, generalnie oprócz jednego kolegi-Polaka jesteśmy tu sami, za 3 tyg będzie z nami nasza córeczka, mam termin porodu na 4 czerwca. Chętnie poznam jakies kobietki z którymi będę mogła się spotakać i porozmawiać by czas szybciej leciał, bo powiem szczerze czuję się tu bardzo samotna, szczególnie jak mąż jest w pracy. czekam na odzew :). pozdrwiam:-)
 
Hej dziewczyny, ja tez jestem nowa na tym forum :)
Co miesiac - dwa jestem w Leeds na 2-3 tyg. i nie ukrywam, ze mi sie troche nudzi. Mam 15 miesiecznego synka i mieszkamy na Armley, jak ktoras mama ma ochote na kawke lub spacer to ja sie chetnie pisze :-)
od 14 jestem dostepna :)
Kasia :)
 
reklama
Kolejna proba wznowienia forum, zeby ruszylo choc troche :-):tak::-Dspedzilam tu pociazowy czas z pierwszym dzieckiem a teraz jak juz nie pracuje, jak sie urodzilo drugie dziecie i mam wiecej czasu okazuje sie ze nie mam gdzie i z kim klepac :confused2::happy: wiec do dziela! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry