reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

kami1 - dzieki ze poinformowalas o promocji, ale wlasnie pod koniec stycznia odwiedzala mnie rodzina i przy okazji przywiezli mi zamowione wczesniej zapachy :-) Takze w tej chwili mamy, choc nie powiedziane ze ja sie na jakis nie skusze dla siebie :-)
A co do wizyty, zaproszenie jak najbardziej aktualne :tak: Nic na ten dzien nie planuje, takze wpadaj smialo, czekamy z niecierpliwoscia :-D:tak:
A ja walcze z przeziebieniem, jak tylko poczulam ze cos nie tak od razu zaczelam lykac piguly zeby nie przeszlo na dziecko, no i poki co sie udaje :-) Skusilam sie i w czwartek poszlam na zumbe, no i zaraz jak tylko sie skonczylo wyszlam na zewnatrz, a jak wiadomo na zewnatrz zimno, a ja bylam caluska mokra no i mam za swoje :tak: Ale warto bylo!
A moje dziecko przegina.. coraz pozniej zasypia. Wczesniej ok 21 ja kladlam i zaraz zasypiala, potem wybrala sobie 22 i jak tylko wybijala ta godzina byla cisza w pokoju.. a teraz lezy juz w lozeczku ponad pol godziny, jest juz pol godziny po jej czasie, a ona dalej sobie gada, krzyczy, piszczy, robi miau, hau i inne takie :rolleyes2:
I najgorsze jest to ze nijak nie da jej sie klasc wczesniej.. tyle z tego dobrego ze wstajemy 9-10.. no ale czasu dla siebie z mezem wieczorem nie mamy nic a nic :sorry2::-)

edit: tuuunia - a moze ty tez dolaczysz do nas we wtorek?:) odbierzesz przy okazji probki, albo powachasz wiele innych :) Zapraszam! :)
Oczywiscie jak ktos jeszcze rowniez chetny, to nie mam nic przeciwko.. :)
 
reklama
Zytasia, baaardzo chetnie (wielkie dzieki za zaproszenie), ale ja koncze prace o 13, to podejrzewam, ze na 15 bym dopiero mogla dotrzec. a ktory wtorek w ogole, przyszly?
 
Kami, ja bym byla zainteresowana, ale moze probki na poczatku, bo nie chce brac kota w worku.
mania-(giorgio&armani),emporio armani diamonds(giorgio&armani),love ralphlauren(ralph lauren),escale a portofino(christian dior),onde mystere(giorgio&armani),notorius(ralph lauren),j'adore l'eau cologne florale(christian dior),gabriela sabatini(latin dance),flowing(puma).
Tylko jak mozna sie z Toba umowic jak je odebrac i czy w ogole jest mozliwe wziac probki na poczatku?
Witam .:-)
Probki mam ,ale to takie tylko do powachania:-).No i te co wymienilas(chyba wszystkie jak dobrze patrze) to warto by je zamowic do 27 ,bo sa teraz w promocji po 9.75f.Ja moge probki zamowic rowniez,zeby zostawic je Tobie,ale czy wyrobimy sie w czasie jakby sie spodobaly.Jezeli masz ochote i jak to zapraszam do siebie,a moge i rowniez zajechac do Ciebie.Klient nasz Pan:-D.Tego jest wiecej oczywiscie,ale co jakis czas jest promocja i wtedy sa wlasnie w tej cenie.
Podejmij decyzje,a ja sie dostosuje.
Ps.mozesz wyperfumowac sie probka np ta moja i dac mi znac smsem ,czy gg jak ktorys przypadnie do gustu.I wtedy zamowie.zamowienie jak zrobie do 13 to juz na drugi dzien mam przesylke.
Chyba troche zamieszalam :-)
 
Zytasia-czytam o Twojej corci to jakbym widziala swojego syna:-D.mam to samo.Dzisiaj specjalnie go w dzien nie kladlam,zeby poszedl wczesniej spac.Tylko mysle co bedzie jutro ,o ktorej pobudka,bo podobnie jak twoja tez wstawal okolo 9.
To jestesmy umowione na wtorek.napisz mi prosze swoj adres na pw.Ktora godz odpowiada Tobie?Mi 10ta i po.
Zumba ja tez mam na nia ochote:-).Powiedz jakie wrazenia.Dalas rade:-Dz tymi ruchami sexi ,ze je tek nazwe:-)
Wezme te probki zobaczysz sobie co maja.opowie ci troche to moze akurat zachcesz bawic sie w to.
Ja sie pochwale ze moje drzewko sie rozbudowuje.:happy:.Oby tak dalej to naprawde moze wyjsc cos fajnego z tego,ale jednak troche "wysilku"na poczatku trzeba wlozyc ,zreszta jak we wszystko.Jak ktos przekona sie juz do jednego perfumu to ma sie klienta juz stalego.Ludzie ktorzy nie znaja tych perfum to sa nie ufni.Nie dziwie sie wcale.
 
Zytasia a gdzie chodzisz na zumbe???? Mam ochote tez sie wybrac,ale niemam z kim a samemu to sie troche wstydze.
 
kami1 - adres juz za chwile poleci. Mi pasuje tez kazda godzina po 10, akurat bedziemy wstaniete, najedzone i gotowe :tak: Takze najlepiej jak bys tak byla 10:30-11 :-)

kamalodz, kami1 - co do zumby.. chodze na Armley do Limelight, zajecia trwaja godzine, koszt 5Ł. Zajecia sa bodajze w poniedzialek o 19, w czwartek o 19:30 i w sobote o 14:30. Z ruchami latwo nie jest, potrzeba treningu zeby miec tak skoordynowane ruchy:-D Jak tylko trzeba bylo machac tylkiem to jakos mi szlo, ale jak trzeba bylo machac cyckami, a jeszcze do tego nogami robic kroczki, to niestety moja koordynacja ruchowa robila problemy i moglam robic jedno z dwoch albo oba zle :-) Powiem Wam ze wlasciwie pierwsze 15-20 minut to masakra, chyba ze macie dobra kondycje, ale potem jakos sie organizm przyzwyczaja i drugie pol godziny leci szybko i juz bez poczucia padania na cycki :-) A przynajmniej ze mna tak jest :tak: Nie ma co sie zastanawiac czy isc czy nie, bo moze nie potrafie tanczyc, a moze nie umiem takich ruchow, a moze nie dam rady. nikt nikogo tam nie przymusza, nie chcesz to siadasz, nie chcesz to przerywasz idziesz sie napic wody, cokolwiek.A poza tym srednio jest ok 15-20 osob i powiem Wam ze polowa z tego to starsze kobieciny. Ledwo nogami ruszaja, ale przychodza i sie dobrze bawia :tak: Takze ja polecam. To bardzo przyjemna forma rozruszania sie troche. Wypocic sie tam mozna niesamowicie, ja mialam mokre wszystko, od gory do dolu :-) Jak ktoras sie wstydzi, jak ja na poczatku i jak teraz kamalodz, to ja sie w czwartek wybieram, wiec jesli limelight w armley Wam nie za daleko, to zapraszam :tak:
kwiateczek85 - oczywiscie ze Cie przyjmiemy :tak: Witamy serdecznie :-) rozgosc sie, poopowiadaj o sobie i takie tam. Przyjezdzasz czasem do Leeds? Masz taka mozliwosc? Bo byc moze tak nas polubisz ze bedziesz chciala sie z nami spotkac, do czego bardzo mocno namawiam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Zytasia to w takim razie chce isc z toba w czwartek:-) Zawsze z kims bedzie razniej zaczac:-D. Powiedz mi tylko jaki ciuch mam na siebie wcisnac? Podejzewam ze jakis najlzejszy:cool2: Moj krzysiek juz sie smieje ze daje mi max 12 minut:-) I pewnie ma racje,bo ja mam zadyszke jak wchodze na gore do sypialni,ale niestety wychodza papieroski
 
reklama
kamalodz - tak, najlzejszy :tak: taki jak zwykle na jakies silownie/aerobiki. Spodnie od dresu (chyba ze wolisz jakies legginsy czy cos), koszulka i adidasy czy trampki. Najlepiej przyjsc od razu w tym, bo z tego co zauwazylam wszyscy przychodza od razu na gotowo, nie maja chyba tam przebieralni. chyba ze chcesz mozesz w toalecie :tak::-)
Ja tez mam zadyszke, tez pale a jednak godzine przetrwalam wiec i Ty dasz rade :-)
Tylko najlepiej byc tam ciut wczesniej, bo jak bedzie za duzo chetnych to nas nie wpuszcza, takze mysle ze najlepiej jak bedziemy tam jakos 19:15 :-)
A, no i nie zapomnij wziac ze soba jakiejs wody do picia! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry