reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Agnieszka a w jakich godzinach dokladnie pracujesz? I kiedy bys miala czas sie spotkam...
Nie dokonca wiem gdzie to jest ale sprawdzilam na mapie:) to jest gdzies kolo Fosse road? ...
A tam gdzie pracujesz sa jakies poranne zmiany...? Jak bys mogla mi napisac cos wiecej o twojej pracy (wiem dziwna prosba ) ale juz teraz rozgladam sie za jakas robota bo prawie 2 lata siedzenia w domu wystarcza...:)
 
reklama
witam:-) i ja dolaczam sie do mam z L. wlasnie przeprowadzilam sie z rodzinka z londynu.i tez fajnie by bylo poznac kogos na spacerki lub na herbatke, no i pogadania :-) ja mam prawie 7 tygodniowa corcie Diane. to jest moje pierwsze dziecko i tak jeszcze mi sie ciezko odnalezc w nowej roli (ale jest coraz lepiej ) pozdrawiam mamy z L.:-)
 
Hejka ja tez mieszkam w Leicester mam 3,5 letnia Natalke czy sa tu mamy co maja w podobnym wieku dziecko teraz wybieramy szkole dla Natalki dostalismy spis szkol i mamy dylemat do ktirej ja poslac pozdrawiam mamusie
 
Hejka!!! mamusie tutaj to jeszcze sa??Aktualnie jestem nowa na forum;) niemamy co robic z moja niunia moze jakas mama z leicester forest east by sie pokazala;) ???pozdrawiamy!!
 
reklama
I ja mieszkam w Leicester ,obecnie od ponad 4 lat.
Mam cudownego 11.mies.synka Antosia.
Znam dwie mamy z forum.
Często się spotykamy z naszymi Maluchami.
Może ktoś jest chętny i dołączy ?
Pozdrawiam.
 
Do góry