reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
7
Miasto
Leicester
Hejka,

mam na imię Kasia i mieszkam w Leicester.
Ciekawa jestem czy są tutaj jacyś Rodzice z naszego miasta?

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hejka Agnieszko,

mieszkam na Glen Parvie.
A wiesz, że my się troszeczkę znamy :tak:
W sumie to więcej widziałam Twojego Słodkiego Alanka i Męża niż Ciebie. Kojarzysz?

Dziwi mnie, że nie ma tu więcej mam z L.

pozdrawiam
 
hejka Agnieszko,

mieszkam na Glen Parvie.
A wiesz, że my się troszeczkę znamy :tak:
W sumie to więcej widziałam Twojego Słodkiego Alanka i Męża niż Ciebie. Kojarzysz?

Dziwi mnie, że nie ma tu więcej mam z L.

pozdrawiam

Witam Kasiu niestety nie kojarzę Ciebie hmmm nawet nie wiem skąd możemy się znać?może napiszesz coś więcej bo ja sobie nic nie przypominam.

I zachęcam również inne mamy do pisania,fajnie będzie jak się poznamy bliżej:)Ja też będę zaglądała tu częściej:)
Pozdrawiam wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Witam...
Nie wiem czy ktos jeszcze zaglada tutaj alle warto sprobowac...
Jestem Baska mam 1,5 roczna coreczke. Siedze praktycznie wiekszosc czasu sama z malutka. Szukam kogos do pogadania, wyjscia na spacer itp....
A i prz okazji mam pytanie do mam czy ktoras z was chodzi do sure startu na spotkania?
pozdrawiam
 
hej
lia84 cieszę się że tu zajrzałaś:)Ja też będę tu częściej zaglądała.Ja mam synka Alana który ma prawie 2 i pół roku i fajnie byłoby się poznać a co do spotkań to ja tam chodziłam kiedyś ale teraz od kąt podjęłam prace nie mam czasu tam zaglądać.
Napisz coś więcej o sobie i maleństwu:)
Pozdrawiam serdecznie!
 
hej
Ja nie pracuje jak narazie ale jak malutka skonczy 2 latka chcialabym wrocic do pracy:)... Na ten momet jakos ciezko mi ja oddac do zlobka:(...
Mieszkam na Autwick Close (Beaumont Leys) ... Wiekszosc moich znajomych przeprowadzilo sie z Leicester do wiekszego miasta. A innni to maja zupelnie inne zycie bez dzieci wiec tak naprawde zostalam sama:(... Staram sie organizowac dla malej jakies zajecia, wyjscia z tego co zauwazylam ona potrzebuje juz inne dzieci do zabawy wiec postanowilam poszukac jej jakies towarzystwo a przy okazji i mi sie przyda z kims pogadac:)
Agnieszka.kk a gdzie pracujesz i w jakiej czesci miasta mieszkasz?
 
reklama
Ja pracuje w plastikach tylko na drugie zmiany ponieważ mąż pracuje od 5 do 5 a Alan jest w przedszkolu od 12.30 do 5.30 więc ja go zaprowadzam a mąż odbiera.Nie mam możliwości pracowania na pierwsze zmiany ponieważ wszystkie przedszkola a przy najmniej część są otwarte od 8 więc ja do pracy bym nie zdążyła.Nie jest źle,jak na razie nie narzekam.
A mieszkam na Westcotes Drive kojarzysz gdzie to jest?
Ja także chętna jestem na zapoznanie się i ploteczki a i dzieci by się pobawiły :tak::-)

Pozdrawiam
 
Do góry