reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
hej!wydawalo mi sie,ze moja Lenka jest niezwykle absorbujacym dzieckiem,ale po tym forum widze,ze chyba nie jest jedyna:-palbo nikt juz tu nie zaglada.Na poczatku marca jedziemy z mala do ambasady,wiecie moze gdzie najlepiej jest w Leicester zrobic zdjecie paszportowe?
 
A to jest jakaś różnica gdzie ?
Wydawało mi się,że nie wymaga to jakiś ogromnych zdolności fotograficznych i wszędzie robi się je tak samo i w ten sam sposób.
Być może się mylę.
Dla mnie to bez różnicy gdzie.
Ja robiłam poprostu na PO.
 
:-) moze zle sie wyrazilam-nie mialam na mysli gdzie robia lepiej-tylko wogole gdzie.Dla mnie tez nie ma znaczenia jakiej jakosci bedzie to zdjecie-wazne,zeby bylo prawidlowe.A ze nigdy nie bylam tu u fotografa to nawet nie wiem gdzie jest;-)
 
PO to Post Office - poczta ;-)
A zdjęcie do paszportu można zrobić nawet w Tesco na pobocznym stoisku - mają tam informację,że wykonują takowe zdjęcia.Stoisko to jest z takimi laserowymi pamiątkami.
W centrum miasta również .
Wydaje mi się,że można zrobić je nawet samemu w specjalnych " budkach fotograficznych " samoobsługowych np.w High Market.
 
Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa. Mieszkam w Leicester od listopada i jeszcze nie zdążyłam poznać żadnej innej mamy z maluszkiem. Mam córcię Dominisię, która niedawno skończyła 3 latka, i jest bardzo spragniona zabaw z innymi dziećmi. Mieszkamy przy Western Park. Chętnie poznam inne mamy, na wspólne wypady na spacerki, albo na pogaduchy przy kawie i żeby dzieci się pobawiły. Pozdrawiam.

Agnieszka:-)
 
reklama
Witam Panie!

Mieszkam na Frog Island. Mam 3,5-letniego synka i 1,5-miesieczna coreczke. Chetnie poznam inne mamy.

Czy ktoras z Was zakladala tu wkladke "Mirena"? Chcialabym sie dowiedziec, czy musze isc do st Peter's centrum, czy mozna to zalatwic w przychodni? Dzieki za info:) Pozdrawiam!
 
Do góry