reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

witam. mam pytanie do mam, ktorych dzieci uczeszczaja do szkol. chodzi mi o to, ze chcialabym wyjechac z dziecmi na tydzien do polski (od 29.01 do 05.02). jest to okres szkolny, co grozi mi za to ze nie puszcze dzieci do szkoly? czy moze ktoras z was miala taka sytuacje? prosze odpowiedzcie. pozdrawiam.
 
reklama
Hel
Część dziewczyny. Jestem nowa na forum chociaż w Anglii mieszkamy juz kilka lat. Niedawno przeprowadzilismy sie do Leicester a w sierpniu urodzila nam sie wyczekana córeczka. Przyszła zima a ja z małą w domu i zastanawiam sie czy może jest któraś z Was w podobnej sytucji i ma ochotę spotkać sie czasem na spacerku czy na pogladuszki. Mieszkam w Birstall (LE4) ale nie mam problemu tez gdzieś dojechać i tak codziennie wychodze z domu aby dotlenic malutką i siebie ale trochę nudno nam samym także zapraszam i oferuje nasze miłe towarzystwo

Hej Wernerka:) Ja mieszkam blisko Birstal i jestem mam 19 miesiecznego chlopca. Rowniez mieszkam w UK -Leicester od dawna ale znajomych z dziecmi nie mam za duzo:/. pracuje w tyg ale na poranna zmiane wiec popolodniami mamy czas wolny z maluchem i chetnie sobie gdzies wyjdziemy na spacer itp. Mam samochod wiec mozemy gdzies zawsze podjechac.
 
Hej! No to super, nie ma na co czekać, umowmy sie na początek na spacerek choćby i dziś. Moja malutka ma dziś 5 miesięcy i bardzo lubi inne dzieci ( chodzimy na play grupę). Napisze na priv :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki,
Czy któraś z was wie czy w Leicester (lub w okolicach) są jakieś zajecia /grupa dla polskich dzieci w wieku przedszkolnym? Mój synek stanowczo odmawia mówienia po Polsku i bardzo by mu się przydał kontakt z polskimi dziećmi. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam.
 
Czesc dziewczyny. Ostatni raz zagladalam tu w czasie ciazy chyba. Dzis mam jednak troche czasu. Moja mala ma juz 6 miesiecy w tej chwili jest na etapie ze tylko ze mna i u mnie. Niestety w polowie wrzesnia bede musiala wrocic do pracy i tu problem jest. Wracam na pol etatu od 7-11 i bede potrzebowala opieki dla mojej corci. Jednego miesiaca beda to 4 dni w tyg innego miesiaca tylko dwa ale zawsze....moje pytanie czy slyszalyscie cos o nianiach w okolicach anstey heighs,thurcaston park,beaumont leys,anstey,birstall ewent. Syston ?
 
Hej Mamy, szukam niani start od pazdziernika. Najlepiej z okolicy saffron lane, ale inne opcje tez biore biore pod uwage. Niunka w pazdzierniku skonczy roczek, jak ktos cos slyszal prosze o priv. Bede wdzieczna :)

ps. Celine widze ze masz ten sam problem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eh .. problem problem problem ... tyle na temat niani. Childminder polskie jest fajne podobno ale niestety od godziny 9:00 . Ja zaczynam prace na 7:00... Najlepiej pasowałoby u mnie w domu ale niestety wszystkie dziewczyny są przważnie z okolic Narborough a tam jeździć mi nie po drodze. Mam jezcze miesiąc ale czuje że wrócę tylko odebrać swój urlop.:sorry:

Dziewczyny z okolic Birstall co sie umawiałyście na kawkę :) Wypaliło ?? Mieszkam niedalekob was bo Anstey Heighs konkretnie. Czy chodzcie na jakieś play groupy w okolicy ? Takie co sa polskie dzieci ? Moja mala skonczyla 8 miesiecy i jest bardzo towarzyska lgnie do innych dzieci ... niestety jest jedynaczką .. zostaje jej tylko piesek .... Byłam ostatnio na polskich play groupach ale aż w Melton ... fajnie tam jest .. tak normalnie co piątek się odbywają może któraś z mam mialaby ochote tam ze mną jeździć czasami ? :)
 
Do góry